Kontakt

Wybierz najlepszą dla siebie formę kontaktu z nami. Jesteśmy do Twojej dyspozycji praktycznie cały czas.

🖖

Masz pytanie? Chcesz dowiedzieć się jak możemy Ci pomóc? Potrzebujesz wsparcia w temacie SEO? Odezwij się do nas.

Możesz zadzwonić pod numer +48 533 135 145. Porozmawiasz wtedy bezpośrednio z właścicielem, ekspertem SEO i opiekunem klienta – Tomaszem Stopka. Możesz także napisać maila na adres: tomek@semurai.pl. A jeżeli wolisz szybko wysłać wiadomość, skorzystaj z formularza kontaktowego.

Dane teleadresowe:

Tomasz Stopka SEMURAI
ul Batorego 52
32-005 Niepołomice

Nasze biuro znajduje się w Niepołomicach.

To musisz wiedzieć kontaktując się z nami

Kilka ważnych kwestii o których dobrze żebyś wiedział, kontaktując się z nami.

Nie będziemy Cię męczyć mailami

Cenimy tak Twój jak i nasz czas. Nie będziemy Cię bombardować mailami czy telefonami zachęcając Cię do współpracy z nami.

Odpowiedź może się wydłużyć

Najważniejsi dla nas są obecni klienci. Dlatego też jeżeli zdarzyłoby się, że czekasz na odpowiedź dłużej niż 48h a masz coś naprawdę ważne – ponaglij nas telefonem.

Nie ma maila – nie istnieje

Niezależnie czy napiszesz do nas na Facebook, zadzwonisz czy spotkamy się gdzieś na imprezie – zawsze finalnie poprosimy Cię o kontakt mailowy. W ten sposób najłatwiej jest kontrolować nam proces wyceniania czy obsługi Twojego zapytania.

Od nas nie dostaniesz kolorowych PDFów czy wykresów

Nigdy nie wyślemy Ci prezentacji w PDF z której dowiadywać się będziesz jakież to fantastyczne rzeczy możemy Dla Ciebie zrobić. Wysyłamy zamiast tego długie maile. Staramy się jednak aby były maksymalnie napakowane konkretnymi informacjami!

Chcesz się spotkać? Okey!

Spotkać się możemy w Krakowie i okolicy Niepołomic. Zamiast dłuższej podróży, możemy zaproponować Ci wideo spotkanie. Możesz też chcieć wpaść do naszego biura w Niepołomicach – po prostu daj znać.

Jeżeli wszystko jest dla Ciebie jasne – wypełnij formularz i działajmy!

👇