Odwiedź naszą grupę na FB

Szybki kontakt: +48 533 135 145 • centrala@semurai.pl

Co to audyt SEO?

To usługa polegająca na analizie strony internetowej pod kątem jej przyjazności dla robotów wyszukiwarki Google. Efektem audytu SEO jest dokument z którego dowiesz się w przystępny sposób jakie problemy ale także - jakie możliwości - posiada Twoja strona w kwestii budowania widoczności w wynikach wyszukiwania

khai-sze-ong-308080-unsplash

Cechy naszego audytu SEO

Kompleksowy

W audycie SEO który od nas otrzymasz znajdziesz informacje o wszystkich najważniejszych kwestiach które wymagają uwagi podczas optymalizacji.

Dotyczy różnych urządzeń

Przygotowując audyt SEO uwzględnimy w nim widoczność i zachowanie strony na wielu różnych popularnych urządzeniach.

Wygląd audytu

Treść i jakość stawiamy ponad wygląd. Nie spodziewaj się opasłych, kolorowych dokumentów z których połowa stron nadaje się do wyrzucenia. Nasze audyty SEO to przede wszystkim merytoryka.

Obraz wart 1000 słów

Nasze audyty to nie tylko treść. Czasem lepiej jest pokazać coś lub nawet przedstawić w formie wideo. Spodziewaj się takiej formy audytu która będzie łatwa do przyswojenia.

Najnowsze technologie

Staramy się zawsze uwzględniać najnowsze i najpopularniejsze technologie proponując rozwiązania dla stron internetowych. Mamy świadomość, że strony są dla użytkowników.

Idealny dla programistów

Nasze audyty SEO są łatwe do przeczytania dla osób nietechnicznych jak i osób które na co dzień zajmują się programowaniem czy kodowaniem.

Czy potrzebujesz audytu SEO?

Skoro rozglądasz się za usługą audytu SEO można podejrzewać, że tak. Odezwij się do nas i przekonajmy się o tym wspólnie. Nie obawiaj się - nie chcemy Ci niczego sprzedać "na siłę". Przede wszystkim chcemy pomóc - nie szkodzić.

 • Planujesz zbudować stronę internetową od początku zgodnie z wytycznymi Google.

 • Mimo nakładów pracy, strona nie chce osiągnąć wyższej widoczności w wyszukiwarce.

 • Twoja strona jest wyraźnie przestarzała i odstaje od rozwiązań konkurencji.

 • Masz podejrzenie, że działania które wykonujesz mogłyby być wykonane lepiej.

 • Chcesz mieć pewność, że Twoja strona jest najlepsza.

Masz wątpliwości? Zadzwoń: +48 533 135 145

Krótka rozmowa telefoniczna rozwieje wszelkie niepewności dotyczące Audytu SEO.

Co otrzymasz w audycie?

Na pewno otrzymasz od nas dokument w formacie *.PDF lub *.DOCX. W dokumencie znajdziesz uwagi podzielone ze względu na szablony/widoki Twojej strony. Dokument może być przedstawiony w formie listy zadań, opisów problemów lub w niemalże dowolny, wybrany przez Ciebie sposób.

 • Dokument będzie czytelny nawet dla laika!

 • Dokument posiada spis treści który pomoże Ci łatwiej odnaleźć się w dokumencie.

 • W audycie SEO nie znajdziesz "zapychaczy" miejsca. Tylko konkretne informacje.

To jak obszerny będzie audyt dla Twojej witryny mocno zależy od tego jak dużo widoków posiada Twoja strona, jak wiele elementów należy sprawdzić ale także - w jakiej formie ma być przygotowany dokument.

Jak zlecić audyt SEO?

To proste! Kontakujesz się z nami. Wstępnie sprawdzamy w czym może być problem lub czego potrzebujesz. Szacujemy ilość czasu jaki potrzebny jest na wykonanie audytu SEO a następnie wracamy do Ciebie z konkretną propozycją. Wszystko jesteśmy w stanie zamknąć w 24h.

Płatność za audyt podzielona jest na dwie części - zaliczkę (10-15% wartości zlecenia) oraz resztę płatności (pozostałe 85-90%). Resztę płatności płacisz dopiero po otrzymaniu i zaakceptowaniu dokumentu z audytem SEO. Najpewniej wyceniając zlecenie otrzymasz od nas także wstępne informacje o problemach jakie obserwujemy na stronie. Jeżeli podczas przygotowywania audytu natrafimy na jakiś krytyczny problemem - od razu się z Tobą skontaktujemy w celu rozwiązania problemu.

Podstawowy

1500zł dokument
 • ✅ On-site
 • ❌ Off-site
 • ❌ UX
 • ✅ Forma

Rozbudowany

2500zł dokument
 • ✅ On-site
 • ✅ Off-site
 • ❌ UX
 • ✅ Forma

Kompleksowy

4000zł dokument
 • ✅ On-site
 • ✅ Off-site
 • ✅ UX
 • ✅ Forma

*Podane ceny są tylko orientacyjne. Wiele zależy od tego jak duża jest Twoja strona.

On-site

Skupimy się na analizie czynników obecnych na stronie w tym na analizie meta znaczników, prędkości strony, struktury strony czy miejsc docelowych. Nie zabraknie także analizy słów kluczowych czy linkowania wewnętrznego. Wszystkie te zmiany możesz wprowadzić samodzielnie!

Off-site

Analizując działania off-site naszym celem będzie przede wszystkim weryfikacja tego co dzieje się poza stroną. Chodzi tu głównie o linki przychodzące w tym ich anchory, toksyczność czy rodzaj. Pokażemy Ci jak pozycjonowana była Twoja strona internetowa.

UX

Nie jesteśmy agencją specjalizującą się w UX jednak nasze doświadczenie pozwoli nam przedstawić Ci porady które sprawią, że łatwiej będzie Twoim użytkownikom realizować cele postawione stronie internetowej. Czym jest strona z dużym ruchem która nie potrafi sprzedawać?

Forma

Audyt SEO możemy przygotować w taki sposób, że będziesz mógł go pokazać na zebraniu zarządu, programistom z zespołu IT, zewnętrznej firmie lub swojej przyjaciółce. Staramy się pisać prostym i jasnym językiem. Możemy przygotować dla Ciebie audyt w języku angielskim!

logo_3d_alfa

Dane firmowe

Tomasz Stopka SEMURAI
ul. Rotm. Witolda Pileckiego 18/1
32-005 Niepołomice
NIP: 679-298-24-81
REGON: 360-972-550
Nr. Konta: 49 2490 0005 0000 4500 5591 3206

Kontakt

Odwiedź nasz Facebook

Zobacz nasz Twitter

Wykonane z ❤️ w Niepołomicach