Co to pozycjonowanie stron www?

Jest to usługa której celem jest umożliwienie stronie internetowej osiągnięcie wysokiego miejsca w wynikach wyszukiwania na konkretne słowo kluczowe lub grupę słów kluczowych. W obecnym czasie dobrze jest pracować nad pozycjonowaniem widoczności całej witryny lub konkretnych jej modułów, funkcji czy też działów.

monika-grabkowska-1683458-unsplash

Jak wykonujemy pozycjonowanie stron  

Pozycjonujemy jak chcesz

Dopasujemy metody linkowania do Twoich potrzeb i możliwości. Zależy Ci na jakości? Skupimy się na możliwie najlepszych rozwiązaniach podpatrując zachowania Twoich potencjalnych użytkowników, Twojej konkurencji oraz starając się wprowadzić coś nieszablonowego.

Zarabiaj więcej!

Skupiamy się na takich działaniach i tych treściach na Twojej stronie które przyniosą Ci bezpośrednio realny zysk. Staramy się aby nasze usługi się zwracały w możliwie jak najszybszym czasie. Dzięki temu, będziemy w stanie wspólnymi siłami realizować jeszcze śmielsze działania!

Lokalny czy nie?

Mamy różne podejście do pozycjonowania stron treściowych a inne dla serwisów działających lokalnie. Zawsze jednak będziemy starać się pozyskać jak najmniej linków. Stawiamy przede wszystkim na optymalizację strony, treści oraz pozyskiwanie możliwe jak najlepszych jakościowo linków.

Bezpiecznie

Od początku działania SEMURAI, żadna ze stron którą pozycjonowaliśmy nie otrzymała nigdy żadnej kary czy to ręcznej czy też algorytmicznej za nasze działania. Mało tego - zdecydowana większość pozycjonowanych stron którymi się opiekowaliśmy, poprawiała swoją widoczność w wynikach wyszukiwania.

Kiedy pozycjonować stronę?

Pozycjonowanie warto wykonać w dowolnym momencie gdy strona jest już online. Niezależnie czy mowa tu o pozycjonowaniu lokalnym czy też ogólnopolskim, promowanie strony która jeszcze nie istnieje, najczęściej będzie stratą czasu i pieniędzy. Z naszego doświadczenia wynika, że pozycjonowanie strony powinno być poprzedzone porządną optymalizacją strony tak techniczną jak i treści.

Kiedy szczególnie powinno się myśleć o pozycjonowaniu strony internetowej?

  • Chcesz dostarczać ruch na swoją stronę z różnych kanałów.

  • Chcesz przyspieszyć promocję swojej strony.

  • Twoja strona dopiero pojawiła się w internecie.

  • Konkurencja wyprzedza Cię w wynikach wyszukiwania.

  • Szukasz kompleksowej obsługi swojej strony.

Jak realizujemy pozycjonowanie?

Pozycjonowanie to proces który w zależności od sytuacji strony w wyszukiwarce może wymagać stosowania różnych rozwiązań. Co do zasady pozycjonowanie zawsze będzie bazować na tych samych założeniach to znaczy, na optymalizacji strony oraz zdobywaniu linków.

Pozycjonownaie jako proces jest działaniem długofalowym i powinno być realizowane w oparciu o strategię działania. Staramy się jednak podczas pozycjonowania strony dopasować działania do potrzeb strony. Nie ma bowiem sensu realizować działania na podstron czy miejsc na stronie które takich działań już nie wymagają.

Dodatkowo, staramy się pozycjonować  w taki sposób aby zawsze dostarczać ruch w te miejsca Twojej strony które pozwolą Ci jak zarobić jak najwięcej pieniędzy lub po prostu zrealuzją konwersję w najlepszy sposób.

Koszt pozycjonowania strony www 

Ostateczną cenę pozycjonowania strony poznać można dopiero po jej analizie. Nie ma mowy jednak o rozliczeniu za pozycję czy kwotach rzędu kilkaset złotych. Najczęściej koszt pozycjonowania zaczyna się od okolicy 1000zł netto. Nie jest to jednak reguła! Czasem, wystarczy tak na prawdę wykonać inną usługę/działanie w tej kwocie lub nawet - zrealizować kampanię reklamy płatnej. Aby poznać kompleksową wycenę pozycjonowania swojej strony, skontaktuj się z nami. Za darmo wycenimy pozycjonowanie Twojej strony internetowej!

Więcej o pozycjonowaniu  

Co to jest pozycjonowanie

Wykonujemy działania oparte o pozycjonowanie w google. Zdarza nam się także wykonywać usługi których celem jest pozycjonowanie w bing. Czym jest pozycjonowanie stron internetowych zapytasz? 

Otóż pozycjonowanie jest to działanie którego celem jest zbudowanie odpowiednio wysokiej widoczności w wyszukiwarce Google lub Bing poprzez optymalizację oraz linkowanie strony internetowej. Pozycjonowanie domen z polskimi znakami jest wykonywane w taki sam sposób jak pozycjonowanie z www czy bez www. Znaczy to tle, że wykonywane są standardowe działania polegające na linkowaniu strony, optymalizacji jej czy dbaniu o treści. Pozycjonować stronę www można w wyszukiwarce z nastawieniem dotarcia do klienta z Polski i ze świata ale także – realizując pozycjonowanie lokalne – dotrzeć do klienta lokalnego.

Pozycjonowanie lokalne

Pozycjonowanie na rynku Krakowskim ale i większości miast wojewódzkich jest dosyć trudne. Spowodowane jest to dużą konkurencją firm pozycjonujących a także dużą liczbą stron internetowych które takie pozycjonowanie zlecają. Jak zatem zadbać o zbudowanie widoczności w wyszukiwarce poprzez pozycjonowanie lokalne? Odpowiedzią mogą być:

  • Serwisy lokalne
  • Katalogi lokalne
  • Usługa Google Moja Firma

Z pomocą tych rozwiązań, pozycjonowanie lokalne staje się prostsze. Oczywiście konieczne jest wykonanie sporej ilości działań lokalnych aby faktycznie pozycjonowanie zostało wykonane. Wśród takich działań mówimy o kontakt z administracją serwisów lokalnych. Uruchomienie wizytówki w Google Moja Firma jest wskazane dla wszystkich tych firm które działają lokalnie.

Pozycjonowanie domen IDN

Wracając jeszcze na chwilę do kwestii pozycjonowania domen z polskimi znakami czyli domen IDN (Internationalized Domain Name) – mimo tego, że Twoja domena ma postać punycode jest ona w pełni czytelna dla przeglądarek i robotów indeksujących Google. Nie da się jednak ukryć, że w Polskich internecie przyjęło się już stosowanie po prostu domen bez polskich znaków. Mając domenę typu zolw.pl dobrze jest mieć także w komplecie domenę żółw.pl. Dzięki temu, nikt nie będzie się za nas podszywał i nie będzie próbował działać na Twoją niekorzyść.