Czym są konsultacje SEO?

jest to działanie polegające na rozmowie podczas której, omawiane są kwestie związane z prowadzeniem działań SEO wewnętrz Twojej organizacji. Rozmowa może mieć charakter Q&A (pytań i odpowiedzi), prostego audytu SEO lub analizy strony. Możliwe jest także realizowanie na żywo działań bezpośrednio na stronie. Konsultacje SEO coraz częściej, wybierane są przez kolejne osoby jako alternatywa dla niezrozumiałych często audytów SEO czy zlecania wszystkiego jednej agencji SEO.

patrycja-polechonska-179716-unsplash

Czego oczekiwać po konsultacji SEO 

Duża liczba uwag.

Wspominaliśmy już, że stawiamy na szczerość? Jeżeli coś w naszej opinii nie realizuje założonych celów pod kątem SEO - damy Ci o tym na pewno znać wraz z odpowiednimi argumentami.

Argumenty

Nie ma możliwości, że zaproponujemy coś według naszego "widzi mi się" czy "na czuja". Zawsze będziemy starali się dostarczyć odpowiednie argumenty wraz ze źródłami. Chętnie też bazując na twardych danych pokażemy Ci co i jak.

Zrozumieć Twój biznes

Zanim cokolwiek zaproponujemy, spodziewaj się kilku pytań o swój biznes. Chcemy wiedzieć o Twojej stronie jak najwięcej aby zaproponować najlepsze zmiany dla Twojej witryny pod kątem SEO ale także dla klientów/użytkowników strony.

Forma komunikacji

Lubisz Skype? Zoom? Hangout? Facebook video? Skontaktujemy się z Tobą w taki sposób w jaki lubisz! Możemy także spotkać się gdzieś w kawiarni. Ty decydujesz - najważniejsze aby uwagi które przekazujemy były w stanie do Ciebie dotrzeć i zostać z Tobą na nieco dłużej.

Czy potrzebujesz konsultacji SEO?

Jeżeli prowadzisz swoją stronę internetową i chcesz ruszyć z jej promocją z miejsca, masz zasoby i możliwości aby samodzielnie realizować działania SEO - konsultacja SEO jest zdecydowanie usługą z której powinieneś skorzystać! W czasie 2-3 godzinnej rozmowy poznasz najważniejsze kwestie które blokują Twoją stronę przed dalszym rozwojem.

Jak przebiega konsultacja SEO?

Przed spotkaniem, poprosimy Cię o możliwie najwięcej informacji i danych. Spodziewaj się także pytań o swój biznes czy branżę. Wszelkie dostępy do Google Analytics oraz Google Search Console mile widziane. Następnie umawiamy się na konkretny dzień oraz godzinę i prowadzimy rozmowę. Rozmowa odbywa się poprzez wideo lub w niemalże dowolnym wybranym przez Ciebie miejscu. Sama konsultacja to raczej luźna rozmowa niż wykład czy szkolenie.

_bg

Konsultacje SEO

od 100zł netto

za roboczogodzinę
Jeżeli wydaje Ci się, że koszt konsultacji jest wysoki - skontaktuj się z nami. Wyjaśnimy Ci dlaczego konsultacje SEO to usługa którą powinno się zainteresować i jakie korzyści płyną z nawet krótkiej rozmowy.

Dane firmowe

Tomasz Stopka SEMURAI
ul. Batorego 52
32-005 Niepołomice
NIP: 679-298-24-81
REGON: 360-972-550
Nr. Konta: 49 2490 0005 0000 4500 5591 3206

Kontakt

Telefon: +48 533 135 145

E-mail: tomek@semurai.pl

Odwiedź nasz Facebook

Zobacz nasz Twitter

logo_3d_alfa

Wykonane z ❤️ w Niepołomicach