Wyślij swoje zapytanie

Nie będę Cię męczyć mailami i telefonami.

Cenię tak Twój jak i mój czas. Nie będę Cię bombardować mailami czy telefonami zachęcając Cię do współpracy. Otrzymasz propozycję, która raczej trafi bezpośrednio w Twoje potrzeby i pokaże, że „czuję” Twój biznes. Uważam, że ostateczna decyzja dotycząca współpracy powinna być przemyślana stąd, nie będzie nacisku z mojej strony. Cold mailing? Spam? To nie u mnie!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Podaj Twój szacunek dotyczący wymaganej ilości godzin. Zweryfikujemy go wspólnie! Jedno spotkanie to około godzinna sesja online lub sesja pytań/odpowiedzi poprzez e-mail. Jedna wiadomość nie musi być równa jednemu spotkaniu – zależy to od stopnia skomplikowania oraz ilości pytań.
Możesz wybrać gotowy pakiet lub napisać czego potrzebujesz i otrzymać dopasowane usługi do swoich potrzeb.
Dodatkowe usługi
Określ datę startu swojego pakietu. Daj znać w jakich obszarach przewidujesz zapotrzebowanie, kto pomaga Ci w marketingu, tworzeniu treści czy utrzymywaniu stabilności działania strony. Informacje takie jak wykorzystywane narzędzia, prowadzone do tej pory współprace z agencjami SEO czy podstawowe parametry ruchu organicznego będą na pewno bardzo pomocne!

Klasyczny kontakt poprzez e-mail:

tomek@semurai.pl


Sprawdź również