Współpraca z agencją SEO

Zobacz jak możesz z nami współpracować. Możliwości jest bardzo dużo, tak jak i działań które możemy dla Ciebie wykonać.

Istniejemy na rynku od 5 lat.

Działamy od ponad 10.

Oto jak działamy w agencji SEMURAI na codzień.

Mimo, że jesteśmy małą agencją SEO, staramy się pracować według określonych procesów i zadań. Pozwala nam to realizować kampanie SEO skupione na budowaniu ruchu organicznego na stronie oraz poprawie widoczności w wynikach wyszukiwania. Daleko nam do firm z korporacyjnym sznytem. Z doświadczenia wiemy jednak, że przestrzeganie pewnych zasad usprawnia proces promocji.

Poznajemy potrzeby Twojego biznesu

01

Bez poznania potrzeb Twojej strony oraz Twojego biznesu ciężko będzie przygotować odpowiednią strategię działań SEO. Spodziewaj się sporej liczby pytań z naszej strony.

Przygotowujemy wstępny plan działania

02

Przedstawimy Ci wstępny plan działania. Będą tam zadania przygotowane w oparciu o podstawową anlizę strony oraz Twoich potrzeb. Ba pewno nie będzie to ostateczna lista działań do wykoniania.

Rozpoczynamy realizację planu działania

03

Jeżeli nasz wstępny plan działania, spodopa Ci się, kolejny krokiem będzie podpisanie umowy. Na jej podstawie będziemy w stanie wykonać pełną analizę strony które to pozwoli nam przygotować szczegółowy plan działania.

Systematycznie pracujemy dla Ciebie.

04

Nasz plan działania będzie Ci dobrze znany. Nie ma mowy żebyś zastanawiał się co będziemy dla Ciebie robić danego miesiąca lub w przyszłości. Co ciekawe, każdy miesiąc przynosi często nowe wyzwania!

Raportujemy i dostarczamy informacje

05

Staramy się być w kontakcie z naszymi klientami cały czas. Mailujemy, dzwonimy i zawsze staramy się aby były to konkretne, ważne kwestie. Zawsze jednak, możemy podesłać Ci raport który podsumuje mijający miesiąc.

Osiągamy wyniki mierzone poprzez widoczność i ruch

06

To, że uda nam się umieścić jedno słowo kluczowe na 1 miejscu w Google wcale nie musi oznaczać sukcesu! Dlatego też staramy się promować strony budując widoczność w Google oraz zwiększając ruch organiczny.

Zawsze dopasowujemy plan działania i ich priorytety do potrzeb Twojej strony oraz Twojego biznesu

Masz więcej pytań dotyczących współpracy? Zobacz nasze FAQ lub odezwij się do nas. Zadzwoń lub pisz poprzez formularz kontaktowy.

Nasza agencja SEO w liczbach

Działając od 5 lat w branży SEO jako SEMURAI współpracowaliśmy z wieloma różnymi firmami. Nieraz były to małe lokalne przedsiębiorstwa które z naszą pomocą rozrosły się całkiem mocno. Czasem pomagaliśmy dużym firmom i znanym stronom internetowym stać się jeszcze większymi i bardziej znanymi.

Nie zawsze co oczywiste, wszystko się udaje. Zawsze jednak bazowaliśmy na szczerych, jasnych zasadach współpracy które zdecydowana większość naszych klientów szanowała.

Skuteczne kampania SEO to nie tylko optymalizacja czy linkowanie ale także zaufanie do realizowanych działań. Dzięki temu, nawet gdy przychodzą trudniejsze dni (czyt. niespodziewane aktualizacje algorytmu Google), wspólnie pokonujemy przeciwności.

+75

Audytów SEO

+275

Zrealizowanych projektów

+920

Przeszkolonych osób

+15

Wystąpień publicznych

Staramy się pomagać online realizując kampanie SEO ale także dzieląc się naszą wiedzą na różne sposoby.

Zobacz koniecznie książkę “Content Marketing” napisaną przez Tomasza Stopkę.

Sprawdź cieszący się sporą popularnością kurs wideo na temat SEO stworzony na wyłączność dla StefaKursow.pl. Zobacz kurs SEO nagrany przez Tomasza Stopkę.

Sprawdź też jeden z wielu wpisów jaki przygotowaliśmy w ramach projektu Nowa Koncepcja SEO wraz z Whitepress.pl. A może od razu zapisz się na jedno ze szkoleń organizowanych przez Whitepress.pl w których jeden z dni prowadzi Tomasz Stopka?

Robimy dużo rzeczy.

Tyle, że w ciszy.