Współpraca z SEMURAI

Działamy w branży SEO od 10.03.2015 roku.

Zobacz, jak wygląda współpraca z naszą agencją SEO.

Mimo, że jesteśmy niewielką agencją SEO z podkrakowskich Niepołomic, staramy się pracować według określonych procesów i zadań. Pozwala nam to realizować kampanie SEO skupione na budowaniu ruchu organicznego na stronie oraz poprawie widoczności w wynikach wyszukiwania. W skrócie – staramy się zwiększać widoczność w Google oraz ruch organiczny. Na pewno jednak daleko nam do firm z korporacyjnym sznytem. U nas nie ma deadline’ów, ASAPów czy calli. Chętnie jednak będziemy trzymać się terminów i pomożemy Ci w momencie, gdy tej pomocy będziesz oczekiwać.

Szóstka SEMURAI’a

Współpracę z nami można podzielić na 6 etapów. W czasie każdego z nich dzieje się wiele ważnych działań, które mogą wpłynąć pośrednio lub bezpośrednio na poprawę widoczności Twojej strony.

Poznajemy potrzeby Twojego biznesu

01

Bez poznania potrzeb Twojej strony oraz Twojego biznesu ciężko będzie przygotować odpowiednią strategię działań SEO. Spodziewaj się sporej liczby pytań z naszej strony.

Przygotowujemy wstępny plan działania

02

Przedstawimy Ci wstępny plan działania. Będą tam zadania przygotowane w oparciu o podstawową analizę strony oraz Twoich potrzeb. Ba pewno nie będzie to ostateczna lista działań do wykonania.

Rozpoczynamy realizację planu działania

03

Jeżeli nasz wstępny plan działania, spodopa Ci się, kolejny krokiem będzie podpisanie umowy. Na jej podstawie będziemy w stanie wykonać pełną analizę strony, które to pozwoli nam przygotować szczegółowy plan działania.

Systematycznie pracujemy dla Ciebie.

04

Nasz plan działania będzie Ci dobrze znany. Nie ma mowy żebyś zastanawiał się co będziemy dla Ciebie robić danego miesiąca lub w przyszłości. Co ciekawe, każdy miesiąc przynosi często nowe wyzwania!

Raportujemy i dostarczamy informacje

05

Staramy się być w kontakcie z naszymi klientami cały czas. Mailujemy, dzwonimy i zawsze staramy się, aby były to konkretne, ważne kwestie. Zawsze jednak, możemy podesłać Ci raport, który podsumuje mijający miesiąc.

Osiągamy wyniki mierzone poprzez widoczność i ruch

06

To, że uda nam się umieścić jedno słowo kluczowe na 1 miejscu w Google wcale nie musi oznaczać sukcesu! Dlatego też staramy się promować strony budując widoczność w Google oraz zwiększając ruch organiczny.

Zawsze dopasowujemy plan działania i ich priorytety do potrzeb Twojej strony oraz Twojego biznesu

W zależności od tego jakie masz możliwości techniczne, finansowe czy czasowe, nasz plan działania będzie tak dopasowany, aby maksymalnie wykorzystać dostępne szanse.

Tym możemy się pochwalić

  • Wystąpienie na I Love Marketing /dzień SEO/ w 2020 roku [Tomasz Stopka]
  • Wystąpienie na Online Marketing Day 2020 oraz 2021 [Tomasz Stopka]
  • Wielokrotnie byliśmy w jury konferencji semKRK [Tomasz Stopka]
  • Mamy na koncie nagranie kursu SEO dla StrefaKursow.pl [Tomasz Stopka]
  • Mamy na koncie książkę w temacie Content Marketingu [Tomasz Stopka]
  • Realizacja projektu Nowa Koncepcja SEO dla Whitepress.pl [Tomasz Stopka]
  • Realizacja wielu szkoleń z ramienia Whitepress.pl [Tomasz Stopka]
  • Aktywnie wspieramy klub piłkarski Wisła Kraków poprzez udział w programie Partnerzy Socios
  • Wspieramy klub piłkarski Puszcza Niepołomice (sekcja żeńska)

Najczęściej zadawane pytania dot. współpracy

Zebraliśmy najczęściej pojawiające się pytania dotyczące współpracy z agencją SEO SEMURAI i odpowiedzieliśmy na nie. Naturalnie, jeżeli masz jeszcze jakieś inne pytania odezwij się do nas poprzez zakładkę kontakt. Zobacz też koniecznie naszą bazę wiedzy, bo być może to w niej znajdziesz rozbudowaną odpowiedź na swoje pytanie!

Umowa na czas nieokreślony

Umowy podpisujemy zawsze na czas nieokreślony. Liczymy, że nasza współpraca będzie trwała lata. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie aby rozstać się np. po 3 miesiącach. Wierzymy, że takie podejście buduje partnerskie podejście do współpracy.

Nic nie usuwamy po zakończonej współpracy

Skoro zapłaciłeś za naszą pracę i usługi, to dlaczego mielibyśmy cokolwiek usuwać?

Jakie są kary umowne i inne opłaty?

Spokojnie – nie mamy żadnych kar umownych. Ukrytych kosztów też nie będzie. Jeżeli nawet pojawi się możliwość wydania większej ilości gotówki np. na dodatkowe działania związane z artykułami sponsorowanymi – damy Ci o tym zawczasu znać. Finalnie to Ty zdecydujesz, czy chcesz wydać więcej pieniędzy czy nie.

Jakie macie doświadczenie w SEO?

Jaki SEMURAI działamy na rynku od marca 2015 roku. Działamy w SEO jednak już od 2008 roku. Sprawdź profil Tomasza na Linkedin. Zobacz, gdzie zdobywał doświadczenie i wiedze!

Czy raportujecie swoją pracę? Jak?

No pewnie, że tak! Po zakończonym miesiącu współpracy, możemy podesłać Ci podsumowanie, z którego jasno wynikać będzie czy nasze działania wpływają korzystnie na Twoją stronę i biznes. Wiemy jednak, że możesz po prostu nie mieć czasu na przeglądanie raportu. Daj nam więc znać, że chcesz otrzymać raport.

Czy wszystkie usługi w Waszej agencji są drogie?

Zdecydowanie nie. Nawet jeżeli nasza propozycja wydaje się droga, to koszt jaki ponosisz jest niemal w całości wykorzystywany na realizowanie działań. Nie mamy do opłacenia fancy biura, działu sprzedaży czy owocowych czwartków.

Czy otrzymam fakturę VAT za wykonane prace?

Jasne. Wszystko w pełni legalne 👌

Miesięczny okres wypowiedzenia

W życiu jak w Google – ciężko czasem coś przewidzieć. Dlatego niezależnie od czasu prze jaki współpracujemy, możesz zakończyć współpracę z nami w 30 dni.

Chcemy, aby SEO było dla Ciebie zrozumiałe

Staramy się pisać prostym językiem, bez korpo-mowy. Będziemy też tłumaczyć Ci dlaczego podejmujemy takie a nie inne decyzje związane z SEO.

Jaką mam pewność, że osiągniecie zakładane cele?

Szczerze? Żadną. Google jest tak nieprzewidywalny, że jednego dnia możesz mieć setki tysięcy użytkowników a kolejnego dnia 1/4 z tego. Wiemy jednak jak zminimalizować szansę na spadki w Google a zwiększyć możliwości budowania widoczności.

Dlaczego nie dajecie gwarancji na swoje prace? Czemu nie rozliczacie się za pozycje

Pewnie nic nie będziecie nic robić albo będziecie ode mnie tylko ciągnąć pieniądze„. Cóż, z takim podejście na pewno nie uda nam się zbudować zdrowej relacji biznesowej i zadbać o Twój biznes. Wynika to z tego, że bądź co bądź – promując Twoją stronę, pracujemy na witrynie firmy trzeciej (Google). Nie możemy odpowiadać za nagłe, niespodziewane zmiany jakie wprowadzą. Na pewno jednak będziemy robić wszystko, aby bezpiecznie budować widoczność w Google.

Ilu klientów obsługujecie?

W tym momencie mówimy tu o ilości około 15-20 stron internetowych. Jeżeli obawiasz się, że na obsługę Twojej strony będziemy mieli zaledwie 15 minut miesięcznie – spokojnie. W zależności od potrzeb zarezerwujemy dla Ciebie kilka(naście) godzin każdego miesiąca.

Działacie wykorzystując white czy black hat SEO?

Pudło. Już od dłuższego czasu nie korzystamy z działań white czy black hat SEO. Ten podział od zawsze był głupi i nie odzwierciedlał w pełni tego co można na stronie i w jej okolicy zrobić. Staramy się natomiast wykorzystywać działania względnie bezpieczne, aby budować widoczność Twojej strony. Outreach, Optymalizacja, artykuły sponsorowane to wybrane z rozwiązań, które stosujemy.