Weryfikacja działań SEO

Chcemy pomóc Twojej firmie a nie przejmować obsługę na SEO.

Pracujemy w SEO nie od wczoraj. Robiliśmy wiele wspaniałych rzeczy w ostatnim czasie i niezbyt fajne rzeczy w przeszłości. Wiemy, jak można kolorować rzeczywistość tak aby nawet mimo spadków i problemów ze stroną, pokazać w raportach, że jest cudownie.

Zdarzają się agencje oraz specjaliści SEO którzy celowo będą chcieli wydoić Cię z kasy. My takich praktyk nie popieramy. Rozumiemy, kiedy opracowany plan nie przynosi efektów – zdarza się. Nie rozumiemy jednak celowego działania na Twoją niekorzyść! Na rynku istnieje wiele świetnych i uczciwych agencji SEO. Czasem jednak potrzebne jest zweryfikowanie przez osobę trzecią czy aby na pewno wszystko idzie zgodnie z planem.

Na czym polega weryfikacja działań SEO i co sprawdzamy?

Przede wszystkim sprawdzamy, czy widoczność strony rośnie, spada czy może utrzymuje się w stałym punkcie. Druga sprawa, do weryfikacja czy agencja SEO realizuje zapisy umowy oraz w jaki sposób. Ostatecznie sprawdzamy dostarczone Ci przez agencję raporty ich przełożenie na rzeczywistość. Licz też na to, że zadamy Ci parę pytań. Brzmi łatwo? Bo to jest tak proste.

Co otrzymasz od nas po wykonaniu weryfikacji działań SEO?

Najpewniej podsumowanie w formie dokumentu Google Docs lub maila. Znajdziesz tam nasze rekomendacje co do realizacji działań oraz możliwie obiektywną ocenę tego co agencja dla Ciebie robi.

Ważne! W żadne sposób nie będzie starali się na siłę deprecjonować prac agencji! Wchodzimy z założenia, że każda agencja SEO chce dla swoich klientów jak najlepiej.

Nasze rekomendacje mogą zawierać propozycje delikatnych zmian i korekt w rodzaju współpracy lub podrzuceniu kilku pomysłów na temat tego jak tknąć nowe siły we współpracę z obecną agencją.

Wiesz, że agencja SEO Cię kantuje i potrzebujesz merytorycznego wsparcia?

Czasem nawet bez wiedzy SEO jasne jest, że agencja SEO czy pracownik(!) zajmujący się SEO w firmie jest po prostu leserem. Ciężko jest jednak rozmawiać z kimś kto zasypuje Cię lawiną argumentów, że jest inaczej niż uważasz. Chętnie będziemy wspierać Cię podczas rozmowy lub nawet weźmiemy w takich rozmowach udział jako Twój pełnomocnik.

Niestety, mamy doświadczenie w takich sytuacjach.

Chętnie pomożemy Ci także jako niezależni konsultanci podczas ustalania warunków współpracy czy cyklicznej weryfikacji realizowanych działań przez Twoją agencję SEO.

Chcesz wiedzieć więcej?

Napisz do nas!