Czym jest weryfikacja pracy agencji SEO?

Z racji bardzo dużej ilości firmy zajmujących się SEO, pozycjonowaniem czy reklamą w internecie dostępnych w Polsce, istnieją różne standardy pracy i wykonywania działań. Niestety, wśród firm które starają się działać jak najlepiej i najskuteczniej trafiają się także firmy/agencje SEO/freelancerzy którzy po prostu nie wykonują swoich działań należycie. Nasza usługa analizy pracy agencji SEO polega na sprawdzeniu wszystkich możliwych do zbadania metryk i przekazania Ci raportu z którego dowiesz się, czy wykonywane działania są realizowane czy też nie. W szybkim czasie, dowiesz się czy Twoje pieniądze są wydawane odpowiednio.

deniz-altindas-t1XLQvDqt_4-unsplash

Co otrzymasz w ramach weryfikacji pracy agencji SEO

W 100% obiektywną opinię

Rozumiemy, że chcesz wydawać swoje pieniądze jak najlepiej. Nie będziemy pytać kto lub jaka firma zajmuje się promocją Twojej strony. Skupimy się na faktach i realnie ocenimy (nie)wykonane działania. Na ich podstawie samodzielnie będziesz mógł zdecydować jak pokierować dalej współpracą z obecną agencją SEO.

Nie będziemy Cię nękać

Nawet jeżeli z analizy wyniknie, że konieczna jest natychmiastowa zmiana firmy obsługującej SEO dla Twojej strony, nie będziemy zachęcać Cię do przejścia do nas. Oczywiście, chętnie przedstawimy Ci naszą propozycję ale TYLKO po Twojej wyraźnej prośbie. Nie przekażemy także informacji o Twojej sytuacji żadnej innej firmie SEO. Sprawa zostaje między nami.

Opinia w formie jaką chcesz

Jeżeli potrzebujesz krótkiej informacji - otrzymasz taką. Jeżeli potrzebujesz rozbudowanego, opisowego dokumentu który będziesz mógł pokazać swojemu przełożonemu - także chętnie przygotujemy odpowiedni dokument. Mamy świadomość, że czasem liczy się czas, więc możemy przygotować wstępną opinię a następnie uzupełnić ją o dodatkowe informacje.

Jest jak jest

Nie będziemy na siłę starali się wymyślać powodów dla których powinieneś zrezygnować z obecnej agencji. Będziemy bazować na zdobytych informacjach z narzędzi firmy trzecich, dokumentów i raportów które nam dostarczysz a także - jeżeli będzie taka możliwość - ze statystyk Google Analytics czy Google Search Console. Postaramy się aby każda nasza uwaga była poparta faktycznym wskaźnikiem. Chcemy abyś miał pewność co do podjętej decyzji.

Czy potrzebujesz oceny pracy agencji SEO?

Współpraca z agencjią SEO często trwa długofalowo. Pojawiają się wzloty i upadki ale najczęściej masz poczucie, że agencja SEO działa na Twoją korzyść. Jeżeli zdaży się, że jednak nie masz takiego poczucia lub po prostu czujesz, że wydajesz(wydałeś) dużo pieniędzy a mimo wszystko efekty są mizerne, może być to sygnał, że warto zweryfikować działania agencji. Współpracująca z Tobą agencja czasami po prostu potrzebuje sygnału, że potrzebujesz dodatkowych zmian na stronie lub mocniejszej opieki od specjalisty SEO. Taka drobnostka może czasem spowodować, że w szybkim czasie widoczność Twojej strony zacznie się poprawiać. Czasem też, dobrze dostarczyć agencji listę zadań otrzymaną z zewnątrz nad którymi warto aby się pochylili.

Jak przebiega ocena pracy agencji SEO?

Sprawa jest dosyć prosta. Po przekazaniu nam adresu strony poprosimy Cię o kilka raportów/podsumowań wysłanych do Ciebie przez agencję SEO. Jeżeli masz jakąś listę zadań lub harmonogram, także chętnie rzucimy na niego okiem. Poprosimy Cię także o dostęp do Google Search Console oraz Google Analytics. Zadamy Ci także pewnie kilka pytań które pozwolą nam lepiej zrozumieć dotychczasową współpracę z agencją SEO. W czasie około 7 dni otrzymasz od nas dokument dopasowany do swoich potrzeb na podstawie którego dokonasz decyzji, co dalej. Nie będziemy nic sugerować.

Kiedy weryfikować pracę agencji?

Tak na prawdę nie ma jednego dobrego momentu. W zależności od wydawanego na SEO budżetu, możesz potrzebować zrobić to szybciej (np. po 3 miesiąch od nawiązania współpracy) a może dopiero po roku współpracy. Jeżeli wahasz się czy przedłużyć umowę o kolejnych rok - także warto wykonać weryfikację działań agencji. Po prostu zapytaj nas czy warto wykonać tą usługę czy nie! 

  • Wydajesz pieniądze na SEO i nie widzisz efektów?

  • Agencja SEO pokazuje Ci wzrosty ale ich nie odczuwasz?

  • Znów otrzymałeś informacje, że Google wprowadza zmiany w algorytmie?

  • Natrafiłeś na linki do swojej strony w dziwnych miejscach?

  • Konkurencja cały czas rośnie a Ty nie?

Odezwij się i bądź pewny.

Jeżeli jeszcze nie wiesz czy potrzebujesz naszej pomocy, po prostu zadzwoń lub napisz. W nienachalny ale możliwie pomocny sposób powiemy Ci co warto zrobić i jak zabrać się do dalszych działań. Nie będziemy męczyć Cię telefonami czy mailami. Nie mamy na to czasu :-P

Dane firmowe

Tomasz Stopka SEMURAI
ul. Batorego 52
32-005 Niepołomice
NIP: 679-298-24-81
REGON: 360-972-550
Nr. Konta: 49 2490 0005 0000 4500 5591 3206

Kontakt

Telefon: +48 533 135 145

E-mail: tomek@semurai.pl

Odwiedź nasz Facebook

Zobacz nasz Twitter

logo_3d_alfa

Wykonane z ❤️ w Niepołomicach