Wybierz pakiet wsparcia działań SEO

A gdyby tak, prowadzić działania SEO samodzielnie w swojej firmie, ale konsultować je tylko systematycznie z kimś kto ma wieloletnie doświadczenie, specjalistyczne narzędzia oraz wiedzę popartą sukcesami?

Sprawdź pakiety wsparcia SEO które pomogą Ci przyspieszyć proces promocji Twojej strony internetowej! Wybierz pakiet wsparcia dla siebie lub dla sprezentuj takowy bliskiej Ci osobie!

corinne kutz JQL8ifClN E unsplash scaled 1

Co to jest pakiet wsparcia SEO?

Najprościej mówiąc, w ramach pakietu wsparcia otrzymujesz możliwość skorzystania z konsultacji SEO w wybranej przez siebie ilości godzin miesięcznie. Zarezerwowane godziny możesz wykorzystywać niemal w dowolnym momencie w ciągu miesiąca na omawianie kolejnych wykonanych lub planowanych kroków. Możemy wspólnie prześledzić statystyki, monitoring pozycji czy widoczność Twojej strony. Tak naprawdę ilość rzeczy, które możemy zrealizować w tym czasie jest nieograniczona!

Co możemy przegadać w ramach konsultacji?

 • Omówić obecną sytuację strony
 • Spróbować odkryć powody spadków Twojej strony
 • Przeanalizować utworzony przez copywritera wpis
 • Sprawdzić, jak wygląda widoczność Twojej strony
 • Zaplanować kolejne działania dla działu SEO
 • Porozmawiać o tym jak połączyć działania SEO z innymi obszarami marketingu w Twojej firmie
 • Sprawdzić, jak przebiega Twoja obecna współpraca SEO
 • Zweryfikować dotychczasowe działania SEO

Jak realizowane są konsultacje w ramach pakietu wsparcia SEO?

📹 Spotkanie online

Jeżeli chcesz nauczyć się czegoś nowego lub po prostu dowiedzieć się jak realizować niektóre analizy i zadania, realizacja konsultacji w ramach spotkania online będzie dla Ciebie idealna. W czasie takiego spotkania, bez problemu będziesz w stanie na każdym etapie mojej pracy zadawać pytania i zaspokajać swoją ciekawość.

Jest to szczególnie polecane przy zadaniach, które wymagają omówienia danych zawartych w Google Search Console czy innych popularnych narzędziach analitycznych.

Dla niektórych zadań, dobrze jest zawczasu zarezerwować od razu dwie godziny konsultacji!

Preferowane rozwiązania: Google Meet, Microsoft Teams

🗨️ Pytanie&odpowiedź

Dla zadań o dużym stopniu skomplikowania lub zależnych od wielu różnych danych, dobrym pomysłem będzie przesłanie mi wiadomości e-mail z jak największą ilością szczegółów oraz oczekiwanie na wiadomość zwrotną ode mnie.

Jest to świetny sposób, aby otrzymać interesującą Cię informację w możliwie szybkim czasie. Otrzymanie informacji jako zwrotny e-mail pozwoli Ci np. szybciej zredagować odpowiedź do swojego przełożonego lub klienta.

Daj znać w jakim czasie i jakiej formie oczekujesz odpowiedzi!

Preferowane rozwiązanie: E-mail, SMS

Kto może brać udział w konsultacjach?

1v1? 1v3 a może 1vCały dział? Generalnie, nie mam żadnych odgórnych limitów osób, które mogą brać udział w konsultacjach. Pamiętaj jednak, że więcej osób to więcej pytań. Więcej pytań to najczęściej więcej potrzebnego czasu na pełną odpowiedź. Pamiętaj także, że zanim cokolwiek zaproponuję, spodziewaj się kilku pytań o Twój biznes i stronę internetową.

Chcę wiedzieć o Twojej stronie jak najwięcej, aby zaproponować najlepsze zmiany dla Twojej witryny pod kątem SEO, ale także dla klientów/użytkowników strony. Dobrze, jeżeli jeszcze przed konsultacjami, wyślesz mi parę informacji na temat swojej strony i biznesu! Także w momencie konsultacji, chętnie posłucham co masz/macie do powiedzenia w kwestii Waszego biznesu!

kelly sikkema jr61kHaWKek unsplash scaled 1

Zamów pakiet wsparcia SEO

Dobierz godziny, usługi dodatkowe oraz zakres czasowy idealnie do swoich potrzeb!

Pakiety wsparcia SEO

Wybierz pakiet idealny dla Twojej firmy, strony internetowej i zespołu. Jeżeli potrzebujesz czegoś więcej, śmiało odezwij się do mnie! Przygotuję coś specjalnie dla Twojej firmy i strony internetowej! Przejdź do kontaktu.

Pakiet wsparcia
brązowy 🥉

Ilość godzin w pakiecie: 4h

Koszt pakietu:1000zł / msc

Co w pakiecie

 • 4 godziny konsultacji online/Q&A do wyboru
 • Termin spotkania/odpowiedź do 24h (w dni robocze)

Idealny dla:

Osób lub zespołów które chcą poprawić swoją stronę i widoczność firmy w Internecie a następnie, systematycznie (np. raz w tygodniu) spotykać się i weryfikować wpływ podjętych działań na widoczność i ruch przy okazji planując działania na kolejny tydzień.

Pakiet wsparcia
srebrny 🥈

Ilość godzin w pakiecie: 7h

Koszt pakietu:2000zł / msc

Co w pakiecie

 • 7 godziny konsultacji online/Q&A do wyboru
 • Termin spotkania/odpowiedź do 12h (w dni robocze) oraz
 • Dostęp do SEOwego newslettera/alertu

Idealny dla:

Dla aktywnych firm posiadających dynamicznie żyjące strony internetowe w których naprawdę wiele się dzieje. Może być to startup, który zaczyna swoją przygodę z marketingiem w sieci, serwis treściowy w którym właśnie pojawił się nagły i superważny temat a może po prostu na twojej stronie dużo się dzieje.

Pakiet wsparcia
złoty 🥇

Ilość godzin w pakiecie: 10h

Koszt pakietu:3000zł / msc

Co w pakiecie

 • 10 godziny konsultacji online/Q&A do wyboru
 • Termin spotkania/odpowiedź do 12h w dni robocze oraz 24h w dni wolne od pracy
 • Dostęp do SEOwego newslettera/alertu
 • Comiesięczne podsumowanie/raport dotyczące widoczności Twojej strony

Idealny dla:

Według mnie, jest to idealne rozwiązanie, dla firm które posiadają w swoich szeregach osoby o technicznych umiejętnościach oraz rozbudowane działania marketingowe. Z moją pomocą możliwe będzie otrzymanie przydatnych danych, informacji oraz analiz, które przyspieszą proces promocji firmy w sieci.

To cechuje pakiety wsparcia SEO realizowane przeze mnie

 1. Działam w ścisłej tajemnicy. Podpisane NDA jest tylko tego potwierdzeniem.
 2. Z moją pomocą masz dostęp do zaawansowanych narzędzi
 3. Promujesz stronę jak chcesz. Ja tylko Ci doradzam.
 4. Podajesz mi tylko te informacje, które chcesz
 5. Pełna kontrola dotycząca tego za co płacisz!

Pytania i odpowiedzi

Na jaki czas podpisywana jest umowa dot. wsparcia SEO?

Jeżeli planujesz dłuższy czas współpracy, możemy podpisać umowę na dowolny, interesujący Cię czas. Sugeruję okres nie krótszy niż 3 miesiące i nie dłuższy niż 12 miesięcy. Możemy także działać poprzez zamawianie kolejnego pakietu miesiąc po miesiącu.

Co dzieje się z niewykorzystanymi godzinami?

W przypadku wykupienia godzin konsultacyjnych, masz 3 miesiące, aby je zrealizować. Po tym czasie, wykupione godziny przepadają. Jeżeli zlecasz wsparcie comiesięcznie, na pewno będziemy dopasowywać ilość godzin to Twoich potrzeb a co za tym idzie – nie będzie sytuacji, że godziny przepadną.

Kiedy opłacać usługę? Przed czy po wykonaniu usługi?

Jeżeli planujesz dłuższą współpracę, możemy rozliczać się po pełnym miesiącu kalendarzowym za wykorzystane godziny konsultacji. Jeżeli chcesz zarezerwować godziny bez konkretnej daty ich wykonania, powinieneś/powinnaś opłacić je przed realizacją usługi. Pamiętaj jednak, że po 3 miesiącach Twoje godziny przepadną! (nie dotyczy vouchera)

Czy mogę kupić pakiet konsultacji komuś na prezent?

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zakupić usługę wsparcia SEO jako prezent dla swojego przyjaciela czy znajomego. Dzięki voucherowi na pakiet wsparcia SEO, pozwolisz obdarowanemu jeszcze mocniej wystartować z biznesem online i zarobić realne pieniądze! Spraw, że od samego początku jego biznes będzie rozwijał się prawidłowo.

Ile mam czasu na wykorzystanie zakupionego pakietu?

Jak wspomniałem wcześniej, po 3 miesiącach od zakupu, wykupione godziny tracą ważność. Sugeruję, aby kupując pakiet wsparcia, mniej więcej oszacować, kiedy będą wymagane kolejne spotkania. Nic nie stoi na przeszkodzie abym podczas pierwszej sesji, określił Ci plan działania oraz odpowiednie według mnie momenty, kiedy powinniśmy się widzieć.

Czy mogę zamówić pakiet w innym wymiarze godzin?

Oczywiście! Zaprezentowane powyżej pakiety to tylko ukłon w stronę osób niezdecydowanych lub nie wiedzących czego mogą się spodziewać po pakiecie wsparcia SEO.

Czym jest Newsletter/Alert SEO?

To usługa, która dostarczana będzie wkrótce wszystkim subskrybującym usługę klientom oraz tym którzy współpracują ze mną w ramach dłuższej współpracy. W newsletterze znajdziesz informacje o najważniejszych zmianach w Google, ciekawych rozwiązaniach i pomysłach oraz podsumowania najważniejszych wpisów z branży. Może pojawić się także Alert SEO który powie Ci o kolejnej aktualizacji Google czy dużej nadchodzącej zmianie.

Co otrzymam w ramach podsumowania/raportu?

W zależności o tego na co się umówimy, może być to podsumowanie widoczności, ruchu, pozycji słów kluczowych czy wskazań innych KPI. Wszystko będzie przedstawione tak aby możliwe było proste wyciągnięcie tych danych i przekazanie ich dalej np. do przełożonego czy własnego klienta.

Mam inne pytanie

Śmiało, skontaktuj się ze mną i napisz w czym rzecz! Chętnie pomogę dobrać najlepszy pakiet wsparcia do Twojej potrzeby! Przejdź do kontaktu.