Optymalizacja treści

Zastanawiasz się czy treści na Twojej stronie internetowej są dobrze zoptymalizowane i czy jest szansa zbudować z nimi wysoką pozycję w Google? A może chcesz nauczyć swoją redakcję pisać teksty które będą i ciekawe dla użytkowników i spełniały zalecenia SEO? Zobacz, jak mogę Ci pomóc w optymalizacji treści na Twojej stronie internetowej!


Zamów plan treściowy

Zamów plan treściowy który pomoże Ci stworzyć lub zamówić dobrze zoptymalizowane artykuły na swoją stronę! Nigdy więcej sztucznie wydłużanych treści!

Umów się na szkolenie

Chcesz nauczyć się pisać zoptymalizowane treści na strony internetowe? Chcesz poznać profesjonalne narzędzia do pracy copywritera? Umów się na szkolenie!


Tak mogę pomóc zwiększyć widoczność Twoich treści

Optymalizacja treści to jedno z działań, które mogę wykonać. Chcę, aby Twoje treści były osiągalne i czytane przez jak największą ilość użytkowników. Zobacz, jak mogę Ci w tym pomóc!

Nasycenie słowami kluczowymi

Aby Twoja treść osiągała dobre wyniki w Google, niezbędne będzie umieszczenie słów kluczowych w treści. Wiem, jak nasycić słowami kluczowymi Twoją treść!

Poprawienie linkowania wewnętrznego

Bardzo pomocne jest, jeżeli podobne tematycznie treści linkują do siebie. Albo gdy starsze wpisy linkują do tych nowych. Generalnie linkowanie wewnętrzne jest szalenie ważne. Pomogę Ci z nim.

Umieszczenie w Google News

Wiem, jak poruszać się po panelu Google News oraz jak zacząć przygotowywać treści do wyświetlania w Wiadomościach Google. Pomogę Ci też odpowiednio przygotować stronę do budowania widoczności w Wiadomościach Google.

Optymalizacja pod Google Discovery

Zyskaj tysiące użytkowników będąc obecnym w Google Discovery i dostarczając ciekawe, zoptymalizowane treści Twoim użytkownikom!

Formatowanie treści

Dobrze zoptymalizowana treść to klucz do wyższej pozycji w Google. Jeżeli chcesz utrzymać użytkownika na stronie, musisz mieć odpowiednio dopasowaną treść do oczekiwań i potrzeb użytkowników. Pomogę Ci w tym!

Topical authority

Lepiej napisać jeden długi tekst na jakiś temat czy kilka mniejszych które opiszą dany temat w możliwie całkowity sposób? Pomogę Ci podjąć odpowiednią decyzję. Razem sprawimy, że zostaniesz autorytetem w swojej branży.

Pracuję nad wszystkimi rodzajami treści

Masz jeszcze inny rodzaj treści który potrzebujesz poprawić? A może potrzebujesz stworzyć dopiero treść? Sprawdź czy nie potrzebujesz planów treściowych lub po prostu – umów się na niezobowiązującą rozmowę.

Google
Wiadomości

Przygotuję zalecenia oraz wykonam optymalizację wpisów które mają wyświetlać się w wiadomościach Google.

Google
Discovery

Pomogę Ci opracować treści wyświetlające się w Google Discovery. Zyskasz tysiące nowych użytkowników każdego miesiąca!

Opisy
kategorii

Pomogę Ci przygotować przydatne i dobrze zoptymalizowane opisy kategorii w Twoim sklepie internetowym. Zyskuj klientów i poprawiaj sprzedaż ze zoptymalizowaną treścią.

Opisy
produktów

Chcesz opracować niepowtarzalną, unikalną kartę produktu? Chcesz dodać do swojego opisu coś ekstra co przykuje uwagę Twoich klientów? Pomogę Ci w tym!

Opisy
usług

Niezależnie czy prowadzisz firmę przeprowadzkową czy studio programistyczne – pomogę Ci przygotować interesujące i dobrze zoptymalizowane opisy Twoich usług.

Rankingi

Pomogę opracować Ci wszelkiej maści poradniki, rankingi i inne ciekawe treści, które będą pomocne dla Twoich użytkowników. Pomogę ci pozyskać też nowych użytkowników!

Wykorzystuję tylko profesjonalne narzędzia

Pracując nad optymalizacją treści wykorzystuję tylko profesjonalne narzędzia, którym wiem, że mogę zaufać a które pomagają zrealizować optymalizację treści na najwyższym poziomie.

Content is King

Jak wykonuję optymalizację treści?

Rożne strony mają różne problemy dotyczące treści. Jestem w stanie niemal bezbłędnie ocenić które elementy związane z optymalizacją treści są niezbędne do poprawy na Twojej stronie internetowej. Poniżej prezentuję najczęściej realizowane działania w ramach optymalizacji treści. Nie przejmuj się, jeżeli coś wydaje Ci się niezrozumiałe – być może niektóre punkty nie dotyczą Twojej strony internetowej.

Evergreen

Przygotowanie listy tematów typu evergreen tak aby Twoja strona była w stanie pozyskiwać ruch z Google niezależnie od sezonu w jakim jesteś.

Meta znaczniki

Optymalizacja meta znaczników i sposobu wyświetlania strony w wynikach wyszukiwania dbają jednocześnie o poprawę CTR (click through rate).

Długość treści

Przygotowanie zaleceń dotyczących długości tekstu w porównaniu z długością tekstu u konkurencji.

Kanibalizacja treści

Wyeliminowanie problemu kanibalizacji oraz inne prace związane z połączeniem ze sobą różnych artykułów.

Nasycenie słowami kluczowymi

Poprawa istniejących wpisów pod kątem występowania słów kluczowych w treści.

Topical authority

Opracowanie listy tematów które wspierać będą budowę pozycji wybranego słowa kluczowego.

Zalecenia dla redakcji

Opracowanie ogólnych zaleceń dla redaktorów w celu jeszcze lepszego opracowywania treści pod takie usługi jak Google News czy Google Discovery.

Wsparcie redakcji

Konsultacje oraz nadzór nad nowo tworzonymi artykułami przez redakcję.

Pozostańmy w kontakcie

Zamów u mnie optymalizację treści