Konsultacje SEO

Wiele się dzieje w świecie SEO. Jest mnóstwo tematów, o których należy pomyśleć, zadbać, przygotować. Do tego, prowadź jeszcze biznes, relacje z klientami czy znajdź czas dla rodziny.

Skorzystaj z usługi konsultacji SEO a pomogę Ci skupić się tylko na najważniejszych aspektach SEO dla Twojej strony i twojego biznesu! Zyskaj czas i zaoszczędź pieniądze na niepotrzebnych działaniach i usługach związanych z SEO. Umów się na godzinną rozmowę już teraz!

Konsultacje SEO mogą być źródłem spokoju tak jak ten obrazek prezentujący łódkę na spokojnym morzu w pogodny, słoneczny dzień
Nie ma potrzeby się stresować. Pomogę Ci dopasować kampanię SEO do Twoich potrzeb i budżetu!

Jak możesz zaoszczędzić dzięki konsultacjom SEO?

Wydajesz na działania SEO sporo?

Już po jednej rozmowie może okazać się, że Twoje wydatki na działania SEO są zupełnie niewspółmierne z otrzymywanymi usługami. Dam Ci znać, co warto w takiej sytuacji zrobić.

Efekty działań SEO Cię nie zadowalają

Może okazać się, że konieczne będzie wprowadzenie zmian w realizowanej strategii SEO. Czasem dobrze jest, jeżeli na strategię rzuci okiem ktoś z zewnątrz!

Nie wiesz co dalej?

Inwestujesz w SEO czas i pieniądze, jakieś efekty są, ale chciałbyś/chciałabyś więcej? Na pewno razem wymyślimy szybko kolejne działania, do realizacji które rozwiną Twój biznes!

Brakuje Ci inspiracji do działania?

Skończyły Ci się pomysły na pozyskiwanie nowych linków? A może masz treści o wszystkim co można było napisać? Pomogę Ci się odblokować i podjąć kolejne skuteczne kroki!

Nie wiesz, jak zabrać się za to całe SEO?

Rozpoczęcie działań SEO jest trudne, jeżeli chcesz zrobić wszystko na raz. Ja pomogę Ci zrobić to w odpowiedniej kolejności i zbliżyć Cię do sukcesu.

Masz konkretne pytania i potrzebujesz odpowiedzi?

Wiesz dokładnie co chcesz osiągnąć, ale brakuje Ci tej jednej odpowiedzi: „jak”. Chętnie postaram Ci się ją udzielić i pchnąć Twój pomysł do realizacji!

Umów się na swoją konsultację już teraz!

To będą prawdopodobnie najlepiej wydane przez Ciebie pieniądze w tym roku! Rozwijaj swój biznes poprzez dobre decyzje powiązane z SEO i obecnością w Internecie!

Czym właściwie jest konsultacja SEO?

Spotkanie w ramach konsultacji SEO to przede wszystkim rozmowa o faktach, danych oraz informacjach oraz wyciąganie na ich podstawie poprawnych wniosków i sugestii.

Rozmowa w ramach konsultacji SEO jest dla mnie jak występ na konferencji. Chcę dowieźć jak najlepszą jakość prezentowanego materiału.

Konsultacje SEO to w moim przypadku działania polegające na rozmowie, podczas której, omawiamy kwestie związane z prowadzeniem działań SEO wewnątrz Twojej organizacji. Rozmowa może mieć charakter Q&A (omawiania wcześniej przesłanych pytań i uzyskiwania na nie odpowiedzi) czy prostego audytu SEO na żywo podczas którego dowiesz się o podstawowych błędach, problemach oraz szansach do wykorzystania. Możliwe jest także realizowanie na żywo działań bezpośrednio na stronie.
W dużym skrócie – konsultacje SEO to pomoc w kwestiach SEO i budowania widoczności w Google „na żywo”. Efekty konsultacji SEO będziesz jednak pozytywnie odczuwał przez długi czas!

Dla kogo konsultacje SEO będą idealne?

Współpracujących już z SEO

Jeżeli realizujesz działania SEO z pomocą agencji SEO lub specjalisty, możesz chcieć upewnić się czy realizowana strategia daje planowane efekty. Sprawdźmy czy coś można w Twojej strategii poprawić.

Realizujących działania SEO samodzielnie

Realizując działania SEO samodzielnie, możesz natrafić na pytania i problemy z którymi nie poradzisz sobie bez eksperckiej wiedzy. Google i ChatGPT nie wiedzą wszystkiego.

Marketerów i specjalistów

Specjaliści od reklamy płatnej czy zajmujący się mediami społecznościowymi czy Influencerzy – realizujcie jeszcze lepsze kampanie marketingowe wiedząc o SEO nieco więcej.

Agencji interaktywnych

Prowadzisz agencję interaktywną? Budujesz strony internetowe lub prowadzisz kompleksowe kampanie marketingowe? Wsparcie SEO może być dla Was niezastąpione!

Jestem Tomasz Stopka i bedę prowadził Twoje konsultacje SEO

Tomasz Stopka

Specjalista SEO który poprowadzi konsultacje SEO z Tobą

Przede wszystkim jestem specjalistą SEO z ponad 14 letnim doświadczeniem. Obsługiwałem niezliczoną ilość stron internetowych czy to w ramach stałego pozycjonowania czy jednorazowych usług takich jak audyt SEO czy konsultacje. Staram się prowadzić działania w oparciu o dane, dobre praktyki oraz wybiegać nieco w przyszłość tak aby strony, które miałem pod swoją opieką, zawsze były w stanie budować swoją widoczność w Google.

Co wyróżnia moje konsultacje SEO?

Grupka wesołych osób pewnie ustalająca o czym porozmawiają w ramach konsultacji SEO.

Duża liczba uwag

Stawiam na szczerość! Jeżeli coś w mojej opinii nie realizuje założonych celów pod kątem SEO – dam Ci o tym na pewno znać wraz z odpowiednimi argumentami. Jeżeli jakieś działania należało będzie wzmocnić – także dowiesz się o tym. W czasie konsultacji SEO chętnie powiem Ci na przykład:

 • Czy Twój blog rozwija się prawidłowo,
 • Czy prędkość działania strony jest odpowiednia
 • Czy możliwe jest łatwe zrozumienie treści na Twojej stronie
 • Czy linki prowadzące do Twojej strony są odpowiednie
 • Czy musisz mieć wersję mobilną strony
 • Czy wdrożenie AMP do dobry pomysł
 • Czy przeniesienie bloga z subdomeny poprawi Twoją pozycję strony
 • Czy konkurencja działa fair i czy powinieneś zachowywać się jak ona
 • Jakie działania możesz podjąć, aby być o krok przez konkurencją
 • Jak wydać mądrze dostępny budżet i kiedy mniej więcej można spodziewać się wyników

Zrozumieć Twój biznes

Zanim cokolwiek zaproponuję podczas konsultacji SEO, spodziewaj się kilku(nastu) pytań o Twój biznes i klientów. Chcę wiedzieć o Twoim biznesie jak najwięcej dzięki czemu będę w stanie, zaproponować najlepsze zmiany dla Twojej witryny i jej użytkowników pod kątem SEO. Dobrze, jeżeli jeszcze przed konsultacjami, wyślesz mi parę informacji na temat swojej strony i biznesu oraz dodasz dostępy do Google Search Console i Google Analytics.

Twój biznes ma wiele wymiarów, potrzeb i problemów. Konsultacje SEO mogą rozwiązać część z tych problemów!
Gdzie dwóch SEO tam trzy opinie. Ja na szczęście jestem sam i w ramach konsultacji SEO, będę przedstawiał Ci konkretne argumenty i dane.

Argumenty

Nie ma możliwości, że podczas konsultacji SEO zaproponuję coś według mojego „widzi mi się” czy „na czuja”. Oczywiście postaram się wykorzystać moje doświadczenie i wiedzę ale zawsze będę starał się dostarczyć odpowiednie argumenty wraz ze źródłami. Chętnie też bazując na twardych danych pokażę Ci co i jak wykonać, aby Twoja strona zyskiwała na widoczności. Dane będę pozyskiwał przede wszystkim z Semstorm, Ahrefs ale także Google Search Console, Google Analytics i własnych narzędzi.

Jak chcesz porozmawiać?

Lubisz Teams? Zoom? Meets? a może Facebook? Skontaktuję się z Tobą w taki sposób w jaki lubisz! Możemy spotkać się na żywo, gdzieś w kawiarni lub wygodnie przed komputerem. To ty decydujesz gdzie odbędą się konsultacje SEO! Najważniejsze, aby uwagi, które przekazuję były w stanie do Ciebie dotrzeć i zostać z Tobą na nieco dłużej. Nasze spotkanie możesz nagrywać, na bieżąco notować czy utrwalać w niemal dowolny sposób – naturalnie, dla własnych celów.

Ja osobiście będę domyślnie wysyłał Ci zaproszenie do kalendarza wraz z linkiem do dedykowanego spotkania w Google Meets.

Konsultacje SEO realizuję głównie z wykorzystaniem Google Meets
Nie ważne ile osób weźmie udział po Twojej stronie w konsultacjach SEO. Ważne abyście wszyscy otrzymali cenne dla Was informacje.

1v1? 1v3 a może 1vCały dział?

Generalnie, nie mam żadnych odgórnych limitów osób, które mogą brać udział w konsultacjach. Pamiętaj jednak, że im więcej osób tym więcej pytań będzie się pojawiać w trakcie spotkania. Więcej pytań to najczęściej więcej potrzebnego czasu na pełną odpowiedź. Miej to na uwadze umawiając spotkanie.

Konsultacja SEO to nie szkolenie!

Chętnie opowiem Ci jak tworzyć treści pod SEO, jak zdobyć linki czy doradzę, jak stosować na przykład tag kanoniczny na swojej stronie. Miej jednak na uwadze, że nie uda mi się przeprowadzić w czasie godzinnych konsultacji szkolenia z zakresu SEO. Jeżeli chcesz otrzymać pigułkę wiedzy dotyczącą SEO, zainteresuj się usługą szkoleń SEO lub pomyśl nad zakupieniem pakietu spotkań konsultacyjnch – więcej czasu, to większa swoboda rozmowy oraz przekazywanej wiedzy.

Konsultacja SEO może być nie zawsze tym czego szukasz. Czasem możesz potrzebować po prostu szkolenia SEO!

Koszt konsultacji SEO

Jedna, stała kwota niezależnie od tego czy uczestniczysz sam, z zespołem, rano czy wieczorem. Zawsze jednak masz pewność, że otrzymujesz dużą pigułkę wiedzy!

250 zł1

 • Dostępność spotkań od 8 do 20,
 • Możliwa stała współpraca,
 • Otrzymujesz fakturę VAT,
 • Możesz bezpatnie zmienić czas i datę spotkania,
 • Wygodna współpraca, bez konieczności podpisywania czegokolwiek.

Jak przebiega konsultacja SEO?

Konsultacje SEO pomogą Ci nie tylko zaoszczędzić pieniądze w dłuższej perspektywie ale podjąć właściwe, czasem strategiczne decyzje które sprawią, że Twój biznes rozwinie skrzydła a strona zbuduje wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania. Albo uchroni się przed spadkami przy kolejnej aktualizacji. Albo zbuduje dobrą widoczność w wyszukiwarce… a może jeszcze coś innego? Wszystko zależy o czym będzie dokładnie rozmawiać!

1f4a1

Po pierwsze…

Po wybraniu interesującego Cie terminu spotkania, otrzymasz ode mnie potwierdzenie w postaci wpisu do kalendarza wraz z dedykowanym linkiem Google Meet.

Najlepiej na 24 godziny przed spotkaniem wyślij do mnie wszelkie materiały które mogą być pomocne podczas rozmowy – raporty, podsumowania, pytania. Nie zapomnij dodać mnie do Google Search Console oraz Google Analytics.

1f4ac

Po drugie…

Samo spotkanie rozpocznie się puntkualnie o wyznaczonej porze. Staram się czekać na moich rozmówców już w pokoju. Jeżeli coś Ci wypadło – wyślij do mnie SMS lub e-mail.

Sama rozmowa od razu zostanie skierowana w stronę Twoich potrzeb i oczekiwań. Nie przedłużam w żaden sposób i nie próbuję „urwać minut”. Staram się wycisnąć z każdej chwili spotkania jak najwięcej treści dla Ciebie.

1f389

Po trzecie…

Po zakończonym spotkaniu, doślę wszelkie umówione materiały oraz dane. Prześlę Ci również fakturę za zeralizowane spotkanie.

Będę także prosił Cię o wyrażenie/dodanie opinii po spotkaniu!

Nie będę się z Tobą kontaktował więcej zachęcając do współpracy czy wysyłając cold-mailing. Z końcem spotkania, nasze współpraca jest zakończona (chyba, że ustaliliśmy inaczej).

Konsultacje SEO jako skuteczna alternatywa dla audytów SEO?

To może brzmieć dziwnie, ale tak! Konsultacja SEO może być skuteczniejsza w poprawie SEO niż drogi i długi audyt SEO! Jest to szczególnie widoczne przy mniejszych stronach, gdzie więcej czasu spędza się pisząc dokument niż analizując stronę.

Z moich obserwacji wynika, że coraz częściej przez klientów wybierane jest usługa konsultacji SEO jako skuteczna alternatywa dla zlecanych rozbudowanych i ciężkich w przeglądzie audytów SEO.

Jest to także świetny sposób na szybkie poznanie odpowiedzi na nurtujące pytania w kwestii SEO! Zamiast czekać na otrzymanie odpowiedzi miesiąc i wierzyć, że odpowiedź znajdzie się gdzieś między wierszami analizy, można usłyszeć ją w czasie wygodnego, godzinnego spotkania!

Koszty audytów zaczynają się od 1500zł + VAT, kiedy koszt konsultacji to jedynie 250zł! Za pozostałą kwotę możesz zamówić jakościowe treści lub zakupić publikacje w jednej z platform contnet marketingowych!