Pozycjonowanie lokalne z

Google Moja Firma

Bądź widoczny lokalnie dzięki usłudze Google Moja Firma i mapą Google! Uruchom i prowadź swoją wizytówkę jak profesjonalista! Albo zostaw to mnie zrobię to za Ciebie!

Czym jest Google Moja Firma?

Google Moja Firma (a obecnie Profil firmy w Google) to darmowa usługa, która pozwala promować własny biznes w usłudze Map Google. Obecność w Google Moja Firma jest wskazana w zasadzie dla każdego rodzaju biznesu – od małej restauracji, przez mobilnego wulkanizatora na wielkich korporacjach mających mnóstwo placówek w Polsce kończąc.

Czym jest Profil Firmy w Google?

Profil Firmy jest bezpłatnym narzędziem, które pozwala Ci kontrolować sposób prezentowania Twojej firmy w wyszukiwarce i Mapach Google. Za pomocą Profilu Firmy możesz komunikować się z klientami, publikować najnowsze informacje, prezentować asortyment produktów i usług, przyjmować zamówienia online i wykonywać inne działania.

Po co mi Profil Firmy w Google?

Posiadanie zweryfikowanego Profilu Firmy sprawia, że przed Twoim biznesem pojawia się nowe możliwości promocji i budowania świadomości wśród klientów! Wśród dostępnych rozwiązań otrzymasz:

  • Możliwość otrzymywania ocen od swoich klientów
  • Umożliwienie im łatwiejszego wskazania drogi do Ciebie
  • Zaznaczenie swojej obecności na rynku lokalnym
  • Łatwiejsze prezentowanie swojej oferty klientom

Jak mogę pomóc Profilowi Twojej Firmy w Google?

Aby Twoja wizytówka miała maksymalne szanse na zbudowanie widoczności w mapach Google konieczne jest odpowiednie uzupełnienie wszystkich dostępnych w profilu firmy pól. Istotne będą kategorie, nazwa wizytówki, ale także to jak opiszesz swój biznes. Nie bez znaczenia będzie także Twoje zaangażowanie w to jakie treści pojawiają się w wizytówce.

Pomogę Ci zoptymalizować wizytówkę Google Moja Firma oraz prowadzić ją w odpowiedni sposób. Z moją pomocą, Twoją wizytówkę oglądać będzie każdego miesiąca nawet kilka tysięcy nowych użytkowników!

Koszt optymalizacji Profilu Firmy w Google

Koszt optymalizacji Profilu Firmy w Google wyceniany jest indywidualnie. Zależy to od konkurencyjności, ilości lokalizacji, ale także tego – z jakim problemem mierzy się Twoja wizytówka.

Kwota wyjściowa za optymalizację wizytówki Google Moja Firma to 150zł netto.

Skontaktuj się ze mną

Pozwól zoptymalizować mi Profil Twojej Firmy w Google