Audyt SEO

Strategiczna analiza obecnej sytuacji strony, która może przynieść Ci niewyobrażalne wręcz korzyści! Połącz moją analizę, swój zespół deweloperów oraz copywriterów i stwórzmy lepszą wersję Twojej strony internetowej!

Audyt SEO to z mojego doświadczenia wstęp do dynamicznej poprawy widoczności strony internetowej w wynikach wyszukiwania Google! Za sprawą dobrego audytu SEO oraz porządnego wdrożenia zmian, Twoja strony zyska między innymi na czasie wczytywania, nasyceniu słowami kluczowymi czy szybkości indeksacji! Dowiedz się więcej o usłudze audytowania stron albo od razu zamów usługę.

122170409 10157478281947256 1645054422653305107 o
Spokojnie, wszystko Ci wytłumaczę w prosty i zrozumiały sposób.

Kiedy może okazać się, że potrzebujesz wykonać audyt SEO?

macbook air on grey wooden table

Planujesz zbudować stronę internetową od początku zgodnie z wytycznymi Google

Przygotuję dla Ciebie zaawansowane wytyczne SEO dot. budowy strony, treści a także słów kluczowych które warto na stronie umieścić. Nie zapomnę o dalszej promocji strony! To otrzymasz w dokumencie:

 • Szczegółowa analiza makiety wraz z opisaniem różnych scenariuszy działania
 • Opracowanie wstępnego planu treściowego oraz rozłożenia treści na stronie
 • Uwagi i zalecenia dotyczące rozwiązań technicznych dla strony
 • Pomysły i zalecenia dotyczące promocji strony po jej zbudowaniu

Mimo nakładów pracy, strona nie chce osiągnąć wyższej widoczności w wyszukiwarce

Przygotuję dla Ciebie zestaw działań, pomysłów oraz uwag, które powinny pomóc poprawić widoczność Twojej strony. Będzie to szczególnie przydatne dla stron które jakkolwiek ucierpiały podczas jednej z aktualizacji w Google oraz te które zostały nagle pokonane przez konkurencję. Analiza uwzględni między innymi:

 • Analizę problemów technicznych i indeksowania
 • Weryfikacja profilu linków przychodzących do strony
 • Opracowanie pomysłów, zaleceń oraz testów do wprowadzenia
close up photo of gray laptop
sephia photography of desk lamp lightened the gray typewriter on wooden table

Twoja strona jest wyraźnie przestarzała i odstaje od rozwiązań konkurencji

Korzystanie z przestarzałych rozwiązań może być po pierwsze niebezpieczne dla Twojej strony, ale także utrudniać edycję strony. Brak nowoczesnych rozwiązań może być także powodem braku widoczności Twojej strony w wynikach wyszukiwania. Pomogę Ci odświeżyć Twoją stronę lub wskazać obszary które należy poprawić w pierwszej kolejności.

 • Opracowanie listy elementów niezbędnych do poprawy wraz ze wstępnym pomysłem jak to osiągnąć
 • Opracowanie zaleceń do przekazania programistom tak aby „nie da się” nie wchodziło w grę.
 • Zaawansowana analiza konkurencji

Masz podejrzenie, że działania, które wykonujesz mogłyby być wykonane lepiej 

Jeżeli realizujesz już działania SEO z pomocą agencji SEO lub wynajętego specjalisty SEO i masz poczucie, że coś Ci umyka, że być może wyniki nie są do końca takie jak być powinny, może okazać się dobrym pomysłem skorzystanie z pomocy zewnątrzego specjalisty. Zbadam Twoją obecną współpracę krytycznym ale możliwie sprawiedliwym okiem i zweryfikuję obecnie realizowane działania.

 • Zbadam realizację KPI zgodnie z umową
 • Weryfikacja wprowadzonych zmian zgodnie z wysłanymi raportami
 • Określę prawdziwość prezentowanych danych i wysyłanych podsumować
laptop computer showing c application
data codes through eyeglasses

Chcesz mieć pewność, że Twoja strona jest najlepsza

To nic złego chcieć być najlepszym. Rozumiem takie podejście, bo sam staram się być najlepszy w tym co robię. Chętnie pomogę Ci dopieścić wszelkie szczegóły i detale na Twojej stronie i jak najlepiej połączyć ją z Twoim biznesem! Z dobrze zoptymalizowaną stroną osiągnięcie wysokiej pozycji w Google jest dużo prostsze!

 • Sprawdzę obecną strategię SEO
 • Zbadam pozyskane do tej pory linki przychodzące
 • Zaproponuję nowe, nieszablonowe rozwiązania

Audyt SEO ode mnie skupia się na wielu ważnych kwestiach

Miej na uwadze, że w czasie realizacji audytu SEO, analizowane przez nas jest też wiele innych rzeczy w zależności od tego jak zbudowana jest strona, jaki jest cel audytu. Analiza SEO może skupiać się na wielu różnych czynnikach i aspektach działania strony internetowej. Analizie podlegać mogą między innymi takie zagadnienia jak:

Prędkość wczytywania strony

W audycie pojawią się zalecenia skupione na poprawieniu parametrów związanych z prędkością wczytywania się strony. Sprawdzę, na przykład czy korzystasz z pamięci podręcznej oraz czy wersja PHP jest aktualna.

Analiza Crawl Budget

Nie przejdę obojętnie obok kwestii związanych z tym jak Google widzi i czyta Twoją stronę internetową. Czy ma one problemy z indeksacją? A może w indeksie znajdują się niepotrzebne podstrony? Sprawdzę to!

Ocena strony w PageSpeed Insights, GTMetrix, Lighthouse itp.

Wszelkiej maści zautomatyzowane analizy w tym PageSpeed Insights to istotna wskazówka w kontekście kondycji strony. Postaram się rozwiązać wszelkie problemy tam zawarte.

Podstawowe Wskaźniki Internetowe

Google bardzo duży nacisk kładzie na szybko działające i prezentujące dopasowane do użytkownika treści. Dlatego też zaprezentowali wskaźniki Core Web Vitals o które postaram się zadbać na Twojej stronie!

Linkowanie wewnętrzne

Wiele podstron bez odpowiedniego linkowania wewnętrznego może sprawiać, że Google nie będzie prezentował w indeksie żadnej z tych podstron! Zadbanie o linkowanie wewnętrzne pomaga zbudować moc całej strony internetowej!

Ocena linków przychodzących (backlinks)

Jeżeli prowadzisz działania SEO od lat, może się zdarzyć, że do Twojej strony kieruje wiele dyskusyjnie jakościowych linków. Pomogę Ci się ich pozbyć lub sprawić, że będą jeszcze lepiej działać na Twoją korzyść!

Dopasowanie meta znaczników do potrzeb użytkowników Google (SXO)

Zadbam o to jak Twoja strona internetowa prezentuje się w wynikach wyszukiwania. Zrobię wszystko, aby wyróżniała się na tle konkurencji i aby zgarniała jak najwięcej ruchu.

Optymalizacja treści

Najpiękniejsza i najszybciej działająca strona, bez odpowiednich treści nie zrobi nic. Dlatego postaram się dostarczyć Ci w audycie zalecenia dla Twoich treści tak aby budować tylko jakościowe i ciekawe dla użytkowników treści.

Działanie strony na urządzenia mobilnych

Mimo, że mamy już rok 2024, wciąż nie wszystkie strony są dopasowane do potrzeb urządzeń mobilnych. Sprawdzę czy Twoja strona jest w tej kwestii wyjątkiem czy też nie.

3 główne obszary każdego audytu SEO

01

TECHNOLOGIA

Zadbam o to, aby Twoja strona działała możliwie jak najlepiej dla użytkowników oraz robotów Google.

02

TREŚĆ

Postaram się, aby treść na Twoich podstronach były odpowiednio zoptymalizowane i połączone ze sobą.

03

LINKI PRZYCHODZĄCE

Zadbam o to jak promowana jest Twoja strona – czy linki przychodzące szkodzą czy pomagają? A może nie wykorzystujesz wszystkich szans?

Co cechuje audyt SEO
wykonany przeze mnie?

Prezentuję tylko niektóre z czynników które wpływają na fakt, że moje audyty SEO są przydatne i cenione przez klientów. Klienci, którzy wdrożyli nasze zalecenia w 90% notują wzrosty widoczności w przeciągu 3 miesięcy!

Audyt SEO ode mnie jest kompleksowy

W audycie SEO który ode mnie otrzymasz znajdziesz informacje o wszystkich najważniejszych kwestiach, które wymagają uwagi podczas optymalizacji. Będą informacje o działaniu strony, serwera, ale także o optymalizacji treści i słów kluczowych.

Wygląd audytu

Treść i jakość stawiam ponad wygląd dokumentu. Nie spodziewaj się zatem sztucznie pompowanych, opasłych, kolorowych dokumentów, z których połowa stron nadaje się do wyrzucenia przedstawiając nic niewnoszące wykresy i uwagi. Moje audyty SEO to przede wszystkim merytoryka. Jeżeli coś będzie wymagało dodatkowego wyjaśnienia, zawsze możesz się do mnie odezwać i uzyskać jeszcze dokładniejsze informacje.

Najnowsze technologie

Staram się zawsze uwzględniać najnowsze i najpopularniejsze technologie proponując zmiany SEO wpływające na wygląd i działanie strony. Mam świadomość, że strony są przede wszystkim dla użytkowników. Dlatego też, nie będę proponował przykładowo dodania w sklepie 10 000 znaków w listingu produktów NAD produktami czy utworzenia 40 podstron skierowanych na konkretne lokalizacje.

Dotyczy różnych urządzeń

Przygotowując audyt SEO uwzględnię w nim widoczność i zachowanie strony na wielu różnych popularnych urządzeniach mobilnych. Wiem jak ważne jest obecnie mobile first indexing i staramy się, aby strony przeze mnie audytowane były gotowe także dla użytkowników mobilnych.

Audyt jako źródło wiedzy?

Audyt SEO stworzony przeze mnie jest nie tylko zbiorem uwag i zaleceń dla strony, ale także bogato wyjaśnionymi zagadnieniami. Wielokrotnie słyszałem, że przestudiowanie przygotowanego przeze mnie audytu może być dobrym źródłem wiedzy o Twojej stronie internetowej oraz SEO jako takim!

Idealny dla programistów

Przygotowywane przeze mnie audyty SEO są łatwe do przeczytania dla osób nietechnicznych jak i osób, które na co dzień zajmują się programowaniem czy kodowaniem. Staram się tak dobierać słowa, aby było jasne jaka zmiana ma być wprowadzona, w jaki sposób, ale także – dlaczego. Zawsze, gdy coś jest niejasne, możesz śmiało odezwać się do mnie i otrzymać pełniejsze wyjaśnienie.

Tworząc audyt SEO korzystam z najlepszych, profesjonalnych narzędzi

Korzystając z wymienionych z boku narzędzi w czasie pracy nad audytem SEO twojej strony, jestem w stanie dostarczyć Ci najlepsze dane i informacje. Tworząc audyty SEO nie opieram się na gotowcach czy innych półautomatycznych rozwiązaniach. Otrzymując audyt SEO, masz zawsze 100% pewności, że został on stworzony w całości przeze mnie. Narzędzia są dla mnie tylko pomocą w czasie tworzenia audytu SEO.

Korzystam także z: Semstorm, Surfer Local, Clusteric, Lighthouse i wielu innych rozwiązań potrzebnych do realizacji Twojego audytu SEO.

Jestem Tomasz Stopka i bedę prowadził Twoje konsultacje SEO

Tomasz Stopka

Specjalista SEO który wykona dla Ciebie audyt SEO

Przede wszystkim jestem specjalistą SEO z ponad 14 letnim doświadczeniem. Obsługiwałem niezliczoną ilość stron internetowych czy to w ramach stałego pozycjonowania czy jednorazowych usług takich jak audyt SEO czy konsultacje. Staram się prowadzić działania w oparciu o dane, dobre praktyki oraz wybiegać nieco w przyszłość tak aby strony, które miałem pod swoją opieką, zawsze były w stanie budować swoją widoczność w Google.

Te firmy już zaufały SEMURAI

Koszt audytu SEO

Podane kwoty są całkowicie orientacyjne. Zanim stwierdzisz, że może nie być Cię stać na audyt, odezwij się do mnie i zweryfikuj to u źródła

Pełny audyt SEO

Przygotujemy dla Ciebie kompleksowy dokument, w którym znajdziesz pełną analizę swojej strony. Dzięki pełnemu audytowi SEO poznasz lepiej sytuację strony on-site oraz off-site. W ramach pełnego audytu SEO zbadamy takie kwestie jak działanie strony pod kątem technicznym, optymalizacja treści, prędkość działania strony, ale także widoczność w Google czy linki prowadzące do Twojej strony. Taki pełny audyt SEO pozwoli Ci spojrzeć na sytuację swojej strony w Google w pełnym spektrum.

od 4000zł

 • Pełna analiza Core Web Vitals oraz Crawl Budget
 • Weryfikacja widoczności strony w Google – także konkurencji!
 • Analiza struktury strony i linkowania wewnętrznego
 • Przegląd pozyskanych linków przychodzących
 • Opracowanie analizy słów kluczowych

od 2500zł

 • Lista zadań skupiona na quick wins
 • Kompleksowa analiza strony – esencja w dokumencie
 • Zbadam widoczność Twojej strony w Google
 • Przegląd pozyskanych linków przychodzących
 • Prezentacja konkretnych działań

Skondensowany Audyt SEO

Najczęściej wybierany rodzaj audytu SEO. Znajdziesz w nim najważniejsze, skondensowane informacje na temat swojej strony, jej optymalizacji oraz pozyskanych linków. Zamawiając ten rodzaj audytu SEO otrzymasz przede wszystkim listę zadań do wykonania wraz ze swoim webmasterem, copywriter’em oraz ew. specjalistą SEO. Skondensowany Audyt SEO nada się idealnie dla wszystkich tych osób, które przede wszystkim chcą szybko i efektywnie działać.

Dedykowany audyt i analiza SEO

Nie zawsze potrzebować będziesz analizować całą stronę. Czasem potrzebne będzie uzyskanie odpowiedzi na konkretne pytanie lub zagadnienie. Niezależnie czy chcesz uzyskać informacje o linkach przychodzących, powodzie spadków widoczności czy tego co robi Twoja konkurencja – jesteśmy w stanie Ci pomóc! Skontaktuj się z nami, aby ustalić szczegóły.

od 250zł

 • Analiza obszarów wskazanych przez Ciebie
 • Zalecenia na podstawie wielu danych
 • Dokument skupiony na Twojej potrzebie
 • Rozliczany za godzinę
 • Może być alternatywą dla konsultacji SEO

Czego możesz spodziewać się po audycie SEO

 • Otrzymasz dokument w wersji Google Docs który w dowolny sposób będziesz mógł wyeksportować do PDF, DOCX czy wydrukować. Sam dokument zostanie przygotowany w taki sposób, aby wygodnie się go przeglądało i wdrażało.
 • Dokument będzie czytelny nawet dla laika! Spokojnie będziesz mógł porozmawiać o nim podczas spotkania z grafikiem, programistą, zarządem czy twórcą treści.
 • Dokument posiada spis treści który pomoże Ci łatwiej odnaleźć się w dokumencie i szybko przejść do interesujących Cię elementów. Staram się tworząc audyt SEO, aby każdy dokument budowany był taki sposób, aby prace można było prowadzić sukcesywnie na kolejnych widokach strony. Dzięki temu, prace można spokojnie dzielić na etapy.
 • W audycie SEO nie znajdziesz „zapychaczy” miejsca. Sama treść, którą otrzymasz to najczęściej co najmniej 30 stron samego tekstu pisanego czcionką Roboto (lub podobnej) w rozmiarze 12px. Obrazki pojawiać się będą tylko w tych miejscach, gdzie będzie to absolutnie niezbędne. Na pewno jednak zadbam o odpowiednie formatowanie dokumentu, aby czytało się go możliwe najwygodniej.

Zamów audyt już teraz!

Pamiętaj, że nie ma czegoś takiego jak idealny moment na poprawę czy rozpoczęcie działań SEO.
To po prostu należy zrobić. Ja chętnie Ci pomogę!