Usługi SEO

Jesteśmy agencją SEO skupioną
na Twoim biznesie.

Tak działamy w SEMURAI.

Realizujemy wiele różnych usług SEO prowadząc kompleksowe kampanie SEO oraz jednorazowe zlecenia. W czasie ponad 6 lat istnienia agencji SEO SEMURAI, przygotowywaliśmy audyty SEO, zalecenia dla redakcji, ale także pomagaliśmy wdrażać nowe wersje stron internetowych starając się jednocześnie zachować istniejącą widoczność. Bardzo lubimy działać z treścią na stronie, ponieważ wiemy, że drzemie w niej bardzo duży potencjał. Nierzadko udawało się samą tylko optymalizacją treści na stronie budować naprawdę dobre pozycje w wynikach wyszukiwania Google. Nie jest to jednak jedyny obszar, gdzie czujemy się dobrze! Poznaj wybrane usługi SEO oferowane przez naszą agencję SEO.

Audyt SEO to analiza strony internetowej pod kątem potencjalnych problemów, zagrożeń oraz szans pod względem jej dopasowania do wytycznych Google oraz potrzeb użytkowników.

Czasem krótka, godzinna rozmowa, może sprawić, że otworzysz oczy na zupełnie nowe zagadnienia, które pchną Twój biznes w odpowiednim kierunku.

Bez odpowiedniej optymalizacji kodu i treści, Twoja strona może nic nie osiągnąć w Google a co za tym idzie – nie zarobi PLN

Optymalizacja treści to coś więcej niż dodanie słów kluczowych. To także odpowiednie formatowanie, linkowanie wewnętrzne, ale także przygotowanie całego planu publikacji, aby wycisnąć z treści jak najwięcej dla SEO.

Zlecaj i otrzymuj wysokiej jakości treści, które bez wstydu będziesz mógł publikować w dowolnym miejscu w Internecie.

Pozycjonowanie stron internetowych to w naszym rozumowaniu kompleksowa obsługa strony mająca na celu bezpośrednią poprawę widoczności w Google.

Inne usługi oferowane przez naszą agencję SEO

Mamy w naszej ofercie także wiele innych usług, które są dopasowane wprost do potrzeb Twojego biznesu! Poniżej prezentujemy wybrane usługi, które do tej pory realizowaliśmy – czasami kilka razy a czasem – dosłownie jeden raz.

  • Wsparcie redakcji serwisu treściowego w optymalizacji treści.
  • Rozbudowana analiza porównawczych wielu stron.
  • Sezonowe wsparcie działań SEO.
  • Wsparcie przy budowie nowego działu SEO wewnątrz organizacji.
  • Pomoc przy realizacji kampanii marketingowych opartych o wiedzę ekspercką z zakresu SEO
  • Audytowanie działań wewnętrznych działów SEO
  • Opracowywanie ekspertyz sądowych w kontekście SEO
  • Tworzenie stron internetowych skupionych na dobrym SEO

i wiele, wiele więcej. Generalnie staramy się realizować działania SEO w na wielu różnych płaszczyznach. Jak możemy pomóc Tobie?