Czym jest SEO Copywriting?

Jeżeli planujesz dodać na swojej stronie internetowej treści, prawie na pewno skorzystasz z usług copywritera, redaktora lub może nawet dziennikarza. Aby Twoje treści zdobywały ruch w Internecie powinny być przygotowana w sposób zgodny z potrzebami użytkowników oraz robotów indeksujących. Usługa SEO Copywritingu może być kompleksowym procesem tworzenia, optymalizacji i publikacji przygotowanych pod SEO treści.

ellieelien-4sxX5GRzY_k-unsplash

Co daje SEO Copywriting

Plan działania

Otrzymasz od nas listę tematów, słów kluczowych oraz terminy w których powinno się tematy opublikować na stronie w celu jak najlepszego wykorzystania ich potencjału. Tematy będą tak opracowane aby jak najlepiej wykorzystać możliwość linkowania między nimi.

Kompleksowa obsługa

Jeżeli nie masz czasu na zlecanie treści czy ich publikowanie, zrobimy to za Ciebie. Nie tylko zadbamy o tematy i słowa kluczowe ale także wykonamy za Ciebie linkowanie wewnętrzne. Czy może być coś lepszego niż otrzymanie gotowego, zoptymalizowanego wpisu gotowego do zawojowania Google?

Topical Authority

Zrobimy wszystko aby treści na Twojej stronie były najlepsze w swojej tematyce. Zamiast artykułu na kilkaset znaków, możemy przygotować rozbudowane publikacje które doskonale omówią zadany temat. Do tego, tworząc artykuł będziemy myśleć już o kolejnych i o tym, jak linkować je między sobą. Dzięki nam, Twoja strona zostanie liderem w branży.

Używamy najlepszych narzędzi

Tworząc tematy publikacji posiłkujemy się możliwie najlepszymi narzędziami i raportami. Obserwujemy też konkurencję a także aktualne i nadchodzące trendy. Na bazie zebranych informacji oraz naszego doświadczenia dostarczymy na Twoją stronę szereg wysokiej jakości treści gotowych do podboju Google.

Dla kogo jest SEO copywriting?

Skorzystanie z usług SEO copywritingu może nastąpić na wielu różnych etapach budowania strony internetowej. Nasze wsparcie możesz otrzymać już w momencie planowania pierwszych treści na stronie. Chętnie pomożemy Ci także jeżeli Twoja strona już istnieje od dłuższego czasu i szukasz możlwiości zbudowania jeszcze lepszej widoczności w Google.

Czyli tak właścieie kto może skorzystać z usługi SEO copywritingu?

  • Jeżeli prowadzisz już serwis treściowy i chcesz aby był lepiej widoczny w Google News.

  • Twoje Twoje treści szybko tracą zaintersowanie użytkowników.

  • Chcesz zaistnieć w Google nawet na trudne słowa kluczowe.

  • Widoczność Twojej strony w .Google niezadowalająca.

  • Po prostu nie masz pomysłów na tematy publikacji.

  • Masz pomysł na serwis ale nie masz dostępu do copywriterów i specjalistów SEO.

A może coś innego?

Jeżeli posiadasz już sporo treści a mimo tego Twoja strona wcale nie osiąga wysokich pozycji, lub nawet traci widoczność, być może dobrym rozwiązaniem będzie analiza calej strony lub skupienie się bezpośrednio na optymalizacji treści.

Jak wygląda usługa SEO copywritingu?

Możemy wykonać publikacje dokładnie w taki sposób jak sobie tego zażyczysz. Jeżeli potrzebujesz jednak rozbudowanej planu publikacji, dokładnego opisu tego co należy przygotować lub nawet zlecenia treści - jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zobacz jak przebiega współpraca z nami w kwestii SEO copywritingu i jak na różnych etapach możemy Ci pomóc.

Możemy przygotować dla Ciebie pojedyncze wpisy czy tematy. Jasne jest, że nie zawsze potrzebne są duże ilości treści. Czasem jeden artykuł potrafi zrobić robotę ściągając ogromne ilości ruchu. Jeżeli szukasz pomysłu na pojedynczy temat - także chętnie pomożemy Ci opierając nasze poszukiwania o takie narzędzia jak SEMSTORM czy SENUTO.

Przygotujemy specjalnie dla Twojej strony media plan który będzie składał się z tematu publikacji, opisu tego co w danym artykule może zostać poruszone a także - jeżeli będziemy mieli do czynienia z planem na cały rok (lub jakiś określony czas) - przestawimy trendy pokazujące kiedy warto dany wpis napisać i go opublikować.

To, że zlecisz nam treści lub treści już posiadasz to jedno. Aby wycisnąć z nich jak najwięcej, należy je odpowiednio połączyć między sobą głównie poprzez linkowanie wewnętrzne. Może się też okazać, że potrzebne będzie połączenie istniejących już wpisów w celu osiągnięcia jeszcze lepszej widoczności. Chętnie zaopiekujemy się Twoimi treściami i zadbamy o ich odpowiednią optymalizację.

Niezależnie czy interesuje Cię stworzenie gotowej pod SEO treści czy kompleksowa obsługa treści, jesteśmy gotowi Ci pomóc. Posiadamy praktycznie nieograniczone możliwości budowania zoptymalizowanej pod SEO treści. Przy budowaniu treści współpracujemy z najlepszymi (według nas) copywriterami.

Jeżeli nie masz czasu tworzyć i publikować treści na swoją stronę, Chętnie zrobimy to za Ciebie! Niezależnie czy korzystasz z Wordpress, Drupal czy swojego własnego CMS - chętnie zadbamy o Twoje treści. Dopieścimy linkowanie wewnętrzne, dodamy odpowiednie media. W zasadzie, poprowadzimy część treściową Twojej witryny. Jeżeli będziesz chcieć, przygotujemy media plan, zlecimy kolejne i kolejne wpisy a następnie dodamy je na Twoją stronę. Brzmi super, co?

Jeżeli masz już istniejące wpisy na swojej stronie, chętnie przejrzymy je i zoptymalizujemy przede wszystkim pod kątem meta znaczników. Odpowiednio ustawiony znacznik

Jeżeli wszystkie powyższe punkty brzmią dla Ciebie jako coś co chciałbyś wykonać po prostu odezwij się do nas. Na pewno będziemy w stanie pomóc i przedstawić rozsądną ofertę na kompleksową obsługę SEO copywritingu.

Koszt przygotowanie treści pod SEO 

W zależności od jakości treści możemy mówić o różnych stawkach. Bazową stawką za 1000zzs wraz z optymalizacją treści pod SEO jest 30zł netto.

Stawka ta może zmienić się w zależności od wielkości zlecenia oraz od jakości treści jakie sobie zażyczysz. Chcemy jednak aby dostarczana przez nas treść była dobrej i bardzo dobrej jakości.

Dane firmowe

Tomasz Stopka SEMURAI
ul. Batorego 52
32-005 Niepołomice
NIP: 679-298-24-81
REGON: 360-972-550
Nr. Konta: 49 2490 0005 0000 4500 5591 3206

Kontakt

Telefon: +48 533 135 145

E-mail: tomek@semurai.pl

Odwiedź nasz Facebook

Zobacz nasz Twitter

logo_3d_alfa

Wykonane z ❤️ w Niepołomicach