Polecane programy dla SEOwca

Poniżej zaprezentowane usługi, narzędzia i rozwiązania znam, polecam i – bardzo często – wykorzystuję na co dzień.

Będzie mi bardzo miło, jeżeli zdecydujesz się stworzyć konto w danym serwisie wykorzystując moje linki polecające!

Hosting

TheCamels.org

Wszystkie swoje strony utrzymuję na serwerach firmy TheCamels.org. Pomocny support który bez problemu zmigrował mnie do siebie, zaproponował najlepsze rozwiązania i jest zawsze gotowy pomóc. Do tego bardzo przyjemny panel i szybko działający serwer. Zobacz jakie towarzystwo ma strona semurai.pl dzięki narzędziu ViewDNS: https://viewdns.info/reverseip/?host=semurai.pl&t=1

Narzędzia do badania widoczności

SENUTO

Nie da się prowadzić skutecznych działań SEO w obecnym czasie, nie mając choćby jednego z poniższych narzędzi. Wykorzystuję je na co dzień w swojej pracy i nie wyobrażam sobie nie mieć do nich dostępu. To tak jakby ktoś zgasił mi światło. A ja bardzo lubię i światło.

Pierwsze z narzędzi to polskie SENUTO. Kombajn, który można wykorzystać do dogłębnej analizy słów kluczowych na swojej stronie jak i stronach konkurencji. Do tego dochodzi monitoring widoczności, porównywanie widoczności, integracja z Google Data Studio, dostęp do API i wiele wiele więcej. To wszystko już od 99zł!


SEMSTORM

Drugie narzędzie, które pod kątem funkcjonalności jest dosyć podobne do wcześniej wspomnianego narzędzia, jest SEMSTORM. To także polskie narzędzie, które przypadnie do gustu szczególnie początkującym użytkownikom oraz osobom zajmującym się przede wszystkim tworzeniem treści. Narzędzie takie jak Asystent Contentu czy propozycje słów kluczowych podobne do znanego Answer the Public będą pomocne przy budowaniu listy słów kluczowych. Semstorm posiada też całkiem fajny moduł monitorowania wybranych słów kluczowych które można potem łatwo wyeksportować do formatu XLS lub PDF. Narzędzie dostępne już od 129zł.


Narzędzia wspierające tworzenie treści

SurferSEO

Umówmy się, że narzędzia takie jak polskie SurferSEO pomagają wspierać budowę dobrze zoptymalizowanych treści. Nie ma pytań o to jakie słowa kluczowe użyć w treści, jakiej długości powinien być wpis czy jakie nagłówki dodać do swoich materiałów. Po prostu piszemy treść a narzędzie samo podpowiada nam co mamy dodać. Do tego jeszcze mamy w narzędziu nowy moduł, który będzie sugerował nam które z istniejących treści na naszej stronie należy poprawić oraz jak to zrobić! SurferSEO to narzędzie typu must have dla każdej osoby dbającej o treści na stronie. Ceny pakietów w Surferze zaczynają się od 59$ miesięcznie.


Contadu

Condatu to kolejne polskie narzędzi, które w sposób bardzo rozbudowany dostarcza nam informacje i porady dotyczącego tego jak powinniśmy tworzyć treści na naszej stronie. Ilość informacji, które otrzymujemy jest ogromna i trzeba poświęcić trochę czasu, aby dobrze je zinterpretować jednak, jeżeli już ogarniemy działanie narzędzia – możemy tworzyć doskonale zoptymalizowane treści.

Pakiety Contadu zaczynają się od 19 euro miesięcznie.

Platformy do publikacji artykułów sponsorowanych

Whitepress

Platforma White Press® wspiera działania content marketingowe i influencer marketingowe. Automatyzujemy komunikację pomiędzy reklamodawcami a wydawcami, blogerami i vlogerami. Z pomocą Whitepress możliwe jest zakupienie miejsc do publikacji artykułów sponsorowanych na wielu serwisach w Polsce i za granicą. Zdecydowanie platforma warta uwagi.


Linkhouse

Linkhouse ułatwia proces budowania linków od znajdowania ofert po monitorowanie efektów. Skorzystaj z największej bazy stron w Polsce. Linkhouse cechuje się bogatą liczbą dodatkowych narzędzi, które wspierają proces zakupu publikacji oraz ich monitorowania. Linkhouse posiada bardzo atrakcyjny wizualnie panel, który w łątwy sposób pozwala przygotować plan działania