Co to optymalizacja stron (SEO)?

To usługa której celem jest usprawnienie wielu czynników mających realny wpływ na pozycje strony w wynikach wyszukiwania ale także - na odczucia użytkowników wchodzących na stronę z wyszukiwarek. Optymalizacja strony dotyczyć może linkowania wewnętrznego, zachowania stron docelowych czy nasycenia słów kluczowych.

sarah-dorweiler-127187-unsplash

Elementy optymalizacji stron www 

Analiza dostępności

Sprawdzimy czy Twoja witryna jest osiągalna dla robotów oraz użytkowników. Przeprowadzimy zautomatyzowane testy mające na celu zasymulowanie zachowania GoogleBotów na Twojej witrynie. Już na tym etapie dowiemy się o najważniejszych do wyeliminowania problemach i trudnościach.

Analiza technologiczna

Zdarza się, że wykorzystane rozwiązania do budowy strony internetowej mogą mieć negatywny wpływ na jej działania w wynikach wyszukiwania. Niektóre rozwiązania sprawiają, że GoogleBoty nie są w stanie osiągnąć niektórych zasobów. Realizując optymalizację, postaramy się wyeliminować takie działania.

Analiza techniczna

Mimo najszczerszych chęci, podczas kodowania strony wkraść mogą się chochliki które na pierwszy rzut oka będą niewidoczne i nieistotne. Z punktu widzenia SEO i optymalizacji mogą być to jednak kluczowe problemy przy osiągnięciu wyższych pozycji w wynikach wyszukiwania. Na nie także będziemy zwracać uwagę.

Analiza treści

Czym byłaby optymalizacja strony internetowej bez poprawienia treści i dodania do nich odpowiednich słów kluczowych? Znamy się na optymalizacji treści i chętnie wspomożemy Twoją witrynę naszą wiedzą. Niezależnie czy jest to nagłówek ważnej podstrony czy kolejny akapit długiego artykułu.

Kiedy optymalizować stronę?

Optymalizacja strony www jest dosyć ważnym i znaczącym działaniem które może poprawić widoczność Twojej strony. Upewnij się, że na pewno potrzebujesz własnie tej usługi.

  • Twoja strona bardzo długo wczytuje się w przeglądarce

  • Od pewnego czasu widoczność Twojej strony systematycznie spada

  • Uruchomiłeś nową stronę internetową lub odświeżyłeś starą

  • Twoja strona została zhakowana lub w inny sposób zaatakowana

  • Chcesz aby Twoja witryna była na 100% dopasowana do wymagań wyszukiwarki

Wątpliwości?

W takim razie zadzwoń do nas lub zobacz uzupełniającą usługę wykonywania audytów SEO. Wspólnie zadbajmy o Twoją stronę najlepiej jak się da!

Jak przebiega optymalizacja?

Proces optymalizacji to 5 etapów podczas których analizujemy Twoją branżę, Twoich klientów oraz Twoją stronę. Znaczy to tyle, że poprzez edycję strony będziemy starać się jak najlepiej dopasować ją do potrzeb robotów indeksujących Google oraz do Twoich użytkowników czy też po prostu - klientów.

Jakie działania będziemy chcieli podjąć wykonując usługę optymalizacji strony www? Zobacz i poznaj szczegóły:

Nie ma konieczności, jednak mocno wskazane jest aby przed optymalizacją wykonać lub zlecić nam wykonanie audytu SEO. W ten oto prosty sposób będziemy od razu wiedzieli za co się zabrać. Sama wycena będzie także dużo prostsza do przygotowania ponieważ będziemy już znali Twoją branże, Twoich klientów i Twoje potrzeby.
Jeżeli nie zdecydujesz się na audyt seo - nic nie szkodzi. Podczas rozmowy mailowej czy też telefonicznej, będziemy starali się jak najlepiej poznać Twoją branże oraz potrzeby i wymagania jakie stawiasz swojej firmie i stronie internetowej.
Przedstawimy Ci takie rozwiązania cenowe które będą idealnie wpisywały się w Twoje potrzebny oraz możliwości. Wycena jaką otrzymasz będzie zawierać możliwie jak najwięcej szczegółów tak abyś miał 100% pewności za co płacisz i czego możesz oczekiwać po wykonanej pracy.
Najnudniejszy etap usługi. Przynajmniej dla Ciebie. My będziemy stawać na głowie aby doprowadzić Twoją stronę do SEOwej perfekcji. Zmiany możemy wprowadzać bezpośrednio na Twojej stronie, możemy stworzyć jej kopie lub operować na repozytorium. Generalnie to my dostosujemy się do Twoich potrzeb i możliwości w tym zakresie.
Po zakończonej optymalizacji otrzymasz od nas podsumowanie z wprowadzonymi zmianami. W raporcie znajdziesz informacje o zmianach we wskaźnikach takich jak szybkość wczytywania się strony, ocena w narzędziu PageSpeed Insight i z wielu innych miejsc które w jasny sposób będą w stanie pokazać, że nasze działania przyniosły taki a nie inny efekt.
To, że wykonamy dla Ciebie usługę nie znaczy, iż o Tobie zapomnimy! Będziemy monitorować wprowadzone zmiany i starać się poprawić wszelkie elementy które nie zadziałały do końca tak jak powinny. Najważniejsze aby Twoja strona była zoptymlizowana!

Koszt optymalizacji strony www 

Koszt wykonania usługi optymalizacji zależy tak na prawdę od tego jakie rozwiązania techniczne i technologiczne wykorzystujesz na swojej stronie oraz jak prezentuje się struktura podstron. Im prostsza struktura/mniejsza liczba widoków oraz przyjaźniejszy system zarządzania tym koszt optymalizacji będzie niższy.

Dane firmowe

Tomasz Stopka SEMURAI
ul. Batorego 52
32-005 Niepołomice
NIP: 679-298-24-81
REGON: 360-972-550
Nr. Konta: 49 2490 0005 0000 4500 5591 3206

Kontakt

Telefon: +48 533 135 145

E-mail: tomek@semurai.pl

Odwiedź nasz Facebook

Zobacz nasz Twitter

logo_3d_alfa

Wykonane z ❤️ w Niepołomicach