Work hard in silence.
Let success make the noise.

Kim jesteśmy?

SEMURAI został powołany do życia w marcu 2015 roku przez Tomasza Stopkę. Od początku swojej działalności SEMURAI skupiał się na dostarczaniu nieszablonowych rozwiązań dla klasycznych problemów związanych z SEO oraz promocją stron w wynikach wyszukiwania.

Od samego początku stawialiśmy na realizację audytów SEO, optymalizacji stron a także na wspieraniu młodych talentów SEO poprzez realizację projektu Nowa Koncepcja SEO, utworzenie wideo kursu czy napisanie książki na temat Content Marketingu.

Już od samego początku upatrywaliśmy szansę na budowanie lepszej widoczności w wynikach wyszukiwania Google poprzez odpowiednią optymalizację stron internetowych.

Jako SEMURAI najbardziej lubimy zajmować się optymalizacją stron oraz treści. Serwisy treściowe to nasz ulubiony typ stron z racji tego, jak wiele można tam zrobić. Dodatkowo uwielbiamy pracować z redaktorami, dziennikarzami i copywriterami.

Na naszym koncie w przeciągu 5 lat znalazło się ponad 20-25 tysięcy zoptymalizowanych treści. Być może nawet więcej - nigdy tego nie liczyliśmy. Przed cały ten czas napisaliśmy też kilka tysięcy stron audytów, analiz i zaleceń SEO dla stron naszych klientów oraz znajomych. Dziesiątki tysięcy maili do naszych klientów. O kawie, Yerba i innych napojach nie wspominając.

Zostań częścią naszej historii!

#

Analiza strony

Pierwszym obszarem w którym naprawdę dobrze się czujemy jest analiza stron internetowych. Wykonujemy audyty i analizy SEO ale także konsultacje czy szkolenia. Pomożemy Ci taże zwertfikować działania Twojej obecnej agencji SEO.

Poznaj nasze usługi:

#

Poprawa strony

Drugim obszarem w którym możemy Ci kompleksowo pomóc jest poprawa strony. Niezależnie czy potrzebujesz zadbać o optymalizację czy promocję strony (pozycjonowanie) w internecie, nasze usługi powiązane z poprawą strony będą po prostu pomocne. Działania zmierzające do poprawy strony są często kompleksowymi działaniami.

#

Poprawa treści

Trzecim obszarem w którym możemy Ci pomóc jest poprawa treści na Twojej stronie. Niezależnie czy dopiero zaczynasz budować swoją stronę i planujesz treści czy posiadasz już spory serwis z wieloma treściami, wciąż możemy pomóc Ci przy zbudowaniu jeszcze lepszej widoczności w wynikach wyszukiwania Google.

W taki sposób możemy Ci pomóc:

Dane firmowe

Tomasz Stopka SEMURAI
ul. Batorego 52
32-005 Niepołomice
NIP: 679-298-24-81
REGON: 360-972-550
Nr. Konta: 49 2490 0005 0000 4500 5591 3206

Kontakt

Telefon: +48 533 135 145

E-mail: tomek@semurai.pl

Odwiedź nasz Facebook

Zobacz nasz Twitter

logo_3d_alfa

Wykonane z ❤️ w Niepołomicach