Z tych narzędzi korzystamy w SEMURAI

Jeżeli zastanawia Cię z jakich narzędzi korzystamy na codzień w SEMURAI, to poniżej możesz znaleźć odpowiedź. Staramy się korzystać z pewnych, sprawdzonych rozwiązań które dostarczają pewne dane i pomagają nam w podjęciu odpowiednich decyzji. Oczywiście, nie do przecenienia jest nasze doświadczenie i wiedza :-)

SEMSTORM

SEMSTORM to świetne narzędzie z Polski które obecnie świetnie sprawdza się jako wsparcie przy analizie słów kluczowych, badaniu widoczności strony czy zaawansowany monitor pozycji w wynikach wyszukiwania. Dzięki SEMSTORM możemy monitorować pozycje nie tylko w polskim Google ale też w Bing czy Baidu w niemalże dowolnym języku.

SEMSTORM posiada także wiele ciekawych raportów które pomocne będą przy wykonywaniu audytów SEO, raportów dla klientów czy przy budowainu strategii promocji naszej strony internetowej.

SENUTO

SENUTO to kolejne świetne narzędzie z Polski. Idealnie nadaje się do zaawansowanego badania widoczności stron w wynikach wyszukiwania Google. Ilość i rodzaj zebranych przez SENUTO danych sprawia, że to narzędzie doskonale sprawdza się jako baza BIG DATA dla wszystkich projektów SEO.

Rozmaite narzędzia i raporty będą pomocne nawet przy bardzo zaawansowanych działaniach związanych z budową strategii promocji stron internetowych. Warto dodać, że dane prezentowane w SENUTO są w przejrzysty i czytelny sposób. Cały czas pojawiają się także nowe narzędzia i raporty z których warto korzystać.

MAJESTIC SEO

Majestic SEO (znany od pewnego czasu jako - poprostu Majestic) to narzędzie służące do analizy linków przychodzących do dowolnej strony w bazie. Majestic posiada własną sieć robotów które podobnie jak GoogleBoty podążają za linkami zbierają niemalże w czasie rzeczywistym informacje o nowo znalezionych czy usuniętych linkach.

Majestic jest bardzo pomocny przy monitorowaniu zdrowia profilu linków ale także przy planowaniu strategii linkowania czy przy budowaniu zgłoszeń do Google w związku z nałożonymi karami spowodowanymi linkami przychodzącymi. Majestic pozwala w szybki sposób zbadać słowa kluczowe użyte w linkach, podglądnąć wszystkie domeny czy po prostu - uzyskać listę wszystkich linków przychodzących.

SITEBULB

Analiza storny bez jej dokładnego przeszukania jej bywa trudna. Bez pełnego zakresu wiedzy co do strony, ciężko jest wyciągnąć odpowiednie wnioski. Dlatego też korzystamy z narzędzia do crawlowania stron - SiteBulb. Jest to świetna alternatywa dla popularnego Screaming Froga.

Dzięki SiteBulbowi można w relatywnie szybki sposób (w zależności od wielkości strony) odnaleźć wszystkie podstrony i zasoby i przeanalizować je pod kątem możliwej optymalizacji czy poprawy crawl budget. Analiza SiteBulbem jest w stanie pokazać także jakie elementy strony warto poprawić w pierwszej kolejności po nawiązaniu współpracy czy wprowadzeniu większych zmian w witrynie.

CLUSTERIC SEARCH AUDITOR

Wyjątkowe narzędzie które przydatne jest do błyskawicznej analizy linków przychodzących czy wykonywania analiz stron internetowych. Ciężko nawet określić ile wniosków o ponowne rozpatrzenie strony zostało przygotowanych z wykorzystaniem Clusteric'a.

Co ciekawe, mimo swojej angielskiej nazwy i popularnośći także za granicą, jest w to narzędzie stworzone w Polsce. Idealnie nadaje się do piebierania danych z takich systemów jak Google Search Console, Ahrefs, Majestic czy Moz. Analiza linków przychodzących nigdy nie była tak prosta!

Pozostałe narzędzia

  • Google Analytics - oficjalne narzędzie od Google służące do monitorowania ruchu na stronie internetowej a także do zaawansowanej analytiki ruchu.

Dane firmowe

Tomasz Stopka SEMURAI
ul. Batorego 52
32-005 Niepołomice
NIP: 679-298-24-81
REGON: 360-972-550
Nr. Konta: 49 2490 0005 0000 4500 5591 3206

Kontakt

Telefon: +48 533 135 145

E-mail: tomek@semurai.pl

Odwiedź nasz Facebook

Zobacz nasz Twitter

logo_3d_alfa

Wykonane z ❤️ w Niepołomicach