Zaawansowany brief kampanii SEO

Wypełnij formularz, dzięki któremu szybciej i lepiej zrozumiem co chcesz osiągnąć, w jaki sposób oraz w jakim budżecie. Pozwoli mi to także dobrać najlepsze usługi, narzędzia i działania na przestrzeni całej współpracy. Im więcej szczegółów podasz, tym dokładniejsza wycena będzie możliwa z mojej strony.

Sugeruję korzystać z tego formularza w przypadku większych projektów, przy których zaangażowana będzie większa ilość osób, chociaż oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby korzystać z niego nawet przy – wydawać by się mogło – mniejszych kampaniach.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Podaj proszę swoje imię oraz nazwisko.
Istniejącej lub planowanej w przyszłości. Może być skrajnie też nazwa projektu, jeżeli jest on jeszcze w budowie.
To bardzo ważne abym otrzymał informację na temat aktualnego stanu witryny. Czy jest ona w budowie, przebudowie czy może dopiero została opublikowana?
Jeżeli prowadzone był do tej pory jakieś działania SEO i chcesz/możesz wysłać dotychczasowe raporty SEO, wyślij je na tomek+raporty@semurai.pl
Czym zajmuje się Twoja strona? Jakie oprogramowanie i technologia są wykorzystywane na stronie? jakiego rodzaju treści można znaleźć na stronie i do kogo są one skierowane? Czy strona jest sprzedażowa, informacyjna? Czy korzystasz z jednego lub więcej języków na stronie? A może projekt wiąże się z obsługą wielu domen?
Z jakich usług chcesz skorzystać?
Do kogo chciałbyś/chciałabyś trafić z treściami, produktami i usługami znajdującymi się na Twojej stronie? Kto według Ciebie będzie najlepszym odbiorcą/użytkownikiem?
Podaj proszę Twoje cele krótko- i długoterminowe które miałyby zostać osiągnięte przez kampanię SEO. Może być to ilość użytkowników, sprzedaży, konkretna wartość widoczności lub cokolwiek innego.
Jakie zmiany możesz wprowadzać samodzielnie?
Daj proszę znać, które ze zmian Ty lub Twoja firma będzie w stanie wdrażać samodzielnie. Pozwoli to skroić ofertę idealnie pod Twoje potrzeby!
Narzędzia z których korzystacie
Wybrana wartość: 500
Jest to tylko orientacyjna wartość, dzięki której będę w stanie odpowiednio dopasować ilość usług do Twoich możliwości. W żadnym wypadku nie będę traktował tego jako docelowa kwota, którą będę chciał zakontraktować!
Jeżeli chcesz dodać coś więcej, to jest idealnie miejsce!