ZAMKNIĘTE SZKOLENIA I KONSULTACJE SEO

Szkolenia i konsultacje z zakresu SEO

Nie zawsze konieczne jest outsource'owanie działań SEO po za organizajcę. Zamiast tego lepszym rozwiązaniem jest budowanie skupionego na jednym projekcie, zespołu SEO wewnątrz organizacji. Jest to szczególne przydatne w dużych firmach które posiadają rozbudowaną strukturę lub po prostu chcą samodzielnie promować się w sieci.

Z różnych powodów niemożliwe może być zatrudnienie od razu kilku doświadczonych specjalistów SEOw. Przygotowaliśmy przede wsszystkim dla firm które tworzą od zera swój zespół SEO kilka możliwych do przeprowadzenia tematów szkoleń w tym na przykład:

  • Jak przygotować treść przyjazną SEO w Google.
  • Jak zadbać o wygląd wyników wyszukiwania
  • Jakie są możliwości promowania strony
Szkolenia SEO mogą zostać przygotowane tak dla korporacji jak i niewielkich rodzinnych firm. Niezależnie od wielkości Twojej strony oraz samego biznesu, otrzymasz od nas informacje i porady dopasowane indywidualnie do Ciebie.

Jeżeli potrzebujesz pomocy przy rekrutacji pracowników lub po prostu potrzebujesz skonsultować ewentualne wprowadzenie zmiany na stronie - skorzystaj z naszej oferty konsultacji. Konsultacja może odbyć się u Ciebie w firmie ale także online przez Twój ulubiony komunikator.

Dlaczego szkolenia i konsultacje są zamknięte?

Podczas przeprowadzania szkolenia lub konsultacji, chcielibyśmy aby czas który sobie poświęcimy, był wykorzystany maksymalnie. Dlatego też, musimy być ze sobą szczerzy a co za tym idzie - mogą zostać omówione informacje którymi niekoniecznie chcesz dzielić się z osobami postronnymi. Może to dotyczyć planów na przyszłość, warunków współpracy z partnerami lub coś jeszcze. Szkolenie zamknięte może zostać obwarowane klauzulą NDA która zobliguje nas do nie udostępniania danych wrażliwych na zewnątrz.

Dodatkowo, szkolenie zamknięte, pozwala nam najlepiej przygotować cały przebieg szkolenia tak, aby osoby biorące w nim udział wyciągnęły z niego maksimum wiedzy. Cenimy Twój czas i pieniądze. Chcemy aby z każda wynada na szkolenie czy konsultacje złotówka zwróciła się jak najszybciej.

Szukasz otwartego szkolenia SEO?

Poznaj najbliższy termin!

Koszt szkolenia i konsultacji?

Koszt szkolenia zależy od jego zakresu, poziomu zaawansowania oraz ilośc osób obecnych na szkoleniu. Do tego dochodzi także kwestia, czy ma być to szkolenie skupione przede wszystkim w okół prezentacji, czy jednak skupione bezpośrednio na działaniu ze stroną internetową.

Można ogólnie przyjąć, że koszt konsultacji to kwestia rozliczenia się w ramach roboczogodziny. Jedna roboczogodzina to koszt co najmniej 50zł netto. Opłata naliczana jest za każdą rozpoczętą godzinę. W kwestii szkolenia, oszacowanie kosztu jest nieco trudniejsze. Typowe szkolenie dla 4 osób z wykorzystaniem prezentacji, omawiająć podstawowe kwestie SEO to koszt około 2 tysięcy złotych netto.

Są to jednak ceny orientacyjne! Aby poznać dokładną wycenę usługi szkolenia lub konsultacji SEO - napisz do nas!

Poznaj indywidualną wycenę
szkolenia lub konsultacji!

Napisz do nas

Przebieg szkolenia i konsultacji SEO?

Szkolenie i konsultacje mogą odbyć się na trzy różne sposoby. Najczęściej wybieranym sposobem jest spotkanie w siedzibie firmy klienta. Aby szkolenie/konsultacje mogły się odbyć, konieczne jest posiadanie projektora i miejsca gdzie możliwe staje się "rzucenie" obrazu. W przypadku konsultacji nie jest to konieczne, ponieważ większość omawianych rzeczy i tak prezentowane jest w sesji jeden na jednego przy jednym z komputerów.

Drugie rozwiązanie to przeprowadzenie szkolenia/konsultacji poprzez wideorozmowę. Plusem takiego rozwiązania jest fakt, że nie jest konieczne umawianie się z większym wyprzedzeniem na spotkanie. Szkolenie/konsultacja wykonywana online możliwa jest do wykonania w ciągu kilku dni od pierwszego kontaku. Minusem tego rozwiązania mogą okazać się potencjalne problemy techniczne a także brak możliwość "pokazania palcem" konkretnego problemu.

Ostatnim rozwiązaniem jest spotkanie na terenie neutralnym. Jest to dobre rozwiązanie, jeżeli chciałyś omówić tematy ogólne nie wymagające dostępu do komputera.

Zaufali nam:

Ustalmy jedno - dla nas każdy klient jest wyjątkowy. Serio. O każdego dbamy tak samo niezależnie czy jest to młoda kancelaria prawna, duży serwis treściowy z bogatą historią czy też sklep internetowy. Przez dwa lata działalności jako agencja SEO SEMURAI współpracowaliśmy z wieloma wspaniałymi firmami i osobami.

Z dumą chcielibyśmy zaprezentować Ci naszych najpopularniejszych klientów: