O FIRMIE

Historia

Historia agencji SEO SEMURAI rozpoczęła się w marcu 2015 roku. Pierwsza usługa jaka została przez nas wykonana to cykliczny outsourcing działań SEO dla jednej z Krakowskich, nie istnejących już, agencji interaktywnych. Po zakończeniu współpracy z agencją interaktywną, nawiązaliśmy współpracę z platformą wspierającą działania Content Marketingowe - Whitepress. Efektem współpracy było powstanie projektu Nowa Koncepcja SEO.

W między czasie współpracowaliśmy nad wieloma projektami wykonując konsultacje, audyty ale także - prowadząc kompleksową obsługę SEO. Nasza historia dopiero zaczyna się pisać!

Zespół

Tomasz Stopka

Specjalista SEO & właściciel

Swoje doświadczenie zdobywam nieprzerwanie od 2008 roku. Przez cały ten czas współpracowałem z wieloma klientami o różnym stopniu skomplikowania projektu z nastawieniem na różne cele. Byłem prelegentem, szkoleniowcem, konsultantem i liderem zespołu. Pracowałem a agencjach SEO, portalu horyzontalnym ale i jako zdalna część zespołu SEO. Nie boję się żadnych wyzwań zawodowych.

Pan Wally

Backoffice

Bezsprzecznie, Pan Wally jest częścią zespołu. Mimo tego, staramy się trzymać go z dala od kumputera w tak zwanym backoffice. Może jednak zdarzyć się, że podczas rozmowy telefonicznej usłyszy słodkie "miau". Może także zdarzyć się w skrajnych przypadkach, że Pan Wally dotrze jednak do komputera. Może on próbować nawiązać kontakt naciskając losowe klawisze na klawiaturze. Mimo tego, Pan Wally jest uwielbiany!

Work hard in silence.
Let success make the noise.

Zaufali nam:

Ustalmy jedno - dla nas każdy klient jest wyjątkowy. Serio. O każdego dbamy tak samo niezależnie czy jest to młoda kancelaria prawna, duży serwis treściowy z bogatą historią czy też sklep internetowy. Przez dwa lata działalności jako agencja SEO SEMURAI współpracowaliśmy z wieloma wspaniałymi firmami i osobami.

Z dumą chcielibyśmy zaprezentować Ci naszych najpopularniejszych klientów: