KOMPLEKSOWA OBSŁUGA SEO

Kompleksowa obsługa czyli coś więcej niż pozycjonowanie

Pozycjonowanie to przede wszystkim skupienie się na budowaniu widoczności w wynikach wyszukiwania. Najczęściej poprzez rozbudowane kampanie pozyskiwania linków. Naszej usługi nie chcemy nazywać pozycjonowaniem, ponieważ chcemy aby nasza praca polegała na czymś więcej niż pozyskiwanie linków czy monitorowanie pozycji w Google. Chcemy aby nasze działania powodowały wzrostu ruchu na stronie internetowej. W tym celu wykorzystujemy nie tylko wyniki organiczne ale także wsparcie innych stron.

Kompleksowa obsługa SEO to połączenie pozycjonowania, optymalizacji ale także analityki. Promocja strony odbywa się poprzez wykorzystanie - między innymi - content marketingu. Jest to jedno z działań wykonywanych przez nas które pozwala pozyskać ruch na stronę z trzech niezależny od siebie kanałów: organicznego (wyszukiwarka Google), odesłania (przejścia z innych stron) ale także bezpośrednie (budowanie świadomości marki).

Skalowalność działań SEO

Działania wykonywane w ramach kompleksowej obsługi SEO, są w pewien sposób skalowalne. Planowany efekt w zależności od dostępnego budżetu oraz możliwości można wykonywać z większą lub mniejszą intensywnością. Można także stawiać na totalnie topowe rozwiązania, lub z racji nieco mniejszego budżetu - zadowolić się rozwiązanimi ze średniej półki. Nigdy nie użyjemy na Twojej stronie rozwiązań o wątpliwej jakości czy reputacji. Możesz także spać spokojnie w kwestii bezpieczeństwa Twojej strony w wynikach wyszukiwania. Przez cały okres działalności nie zdażyło nam się aby którykolwiek z klientów otrzymał jakąkolwiek karę od Google. Naturalnie, nie dajemy żadnej gwarancji bezpieczeństwa czy stabilności wyników jednak do tej pory nie mieliśmy żadnych problemów.

Efekty działań widoczne
już po 3 miesiącach.

Wzrost ruchu widać najczęściej
już po 30 dniach.

Ile kosztuje kompleksowa obsługa SEO?

Minimalny budżet jaki zazwyczaj proponujemy aby działania przyniosły porządany efekt to 1000zł netto. Jeżeli nie posiadasz takiego budżetu - mimo wszystko skontaktuj się z nami. Nasze działania jesteśmy w stanie skalować tak w górę jak i w dół.

W zależności od Twoich potrzeb oraz możliwości możemy zaproponować dwa modele rozliczenia. Pierwszy to stała miesięczna opłata (abonament) w którym jedyne co Cię interesuje to czy ruch na Twojej stronie wzrasta. To jak będzie dysponowany budżet pozostaje w całości w naszej kwestii. Jest to dobry wybór dla tych osób które nie mają czasu ściślej współpracować z SEO w kwestii promocji strony internetowej. Druga mozliwosć to płatność oparata o stałą miesięczną kwotę oraz dodatkowy budżet mediowy. Stała miesięczna kwota jest po prostu naszym zarobkiem w ramach którego otrzymujesz konsultacje, audyt czy optymalizację. Dodatkowy budżet mediowy to zmienna kwota zależna od opracowanego na dany miesiąć planu. Jednego miesiąca może być to 300zł a drugiego już na przykład 2500 złotych.

Z racji tego, że każda strona jest inna, praktycznie zawsze wprowadzane są dodatkowe ustalenia i zmiany dopasowane do potrzeb strony i klienta. Zachęcamy Cię do kontaktu! Istnieje spora szansa, że jednak mimo wszystko - dogadamy się.

Otrzymaj od nas indywidualną
propozycję optymalizacji/audytu SEO!

Napisz do nas

Jak wygląda współpraca z nami?

Po pierwsze, z danej branży, miasta czy tematyki, nawiązujemy współpracę tylko z jedną firmą. Znaczy to tyle, że nie będziemy jednocześnie promować dwóch stron internetowych sprzedających akumulatory samochodowe na terenie Krakowa. Chcemy abyś miał pewność, że Twoja konkurencja jest możliwa do "przeskoczenia". Dodatkowo, nie chcielibyśmy decydować który z naszych ewentualnych klientów będzie miał być wyżej w wynikach wyszukiwania.

Mimo faktu, że chcielibyśmy pomóc jak największej liczbie stron internetowych, nie będziemy trzymać Cię przy sobie za wszelką cenę. Nie spodziewaj się haczyków w umowie generująch niezrozumiałe kary umowne. Chcemy aby nasza współpraca polagała na jasnych, klarownych i zrozumiałych dla obydwu stron zasadach. Mówiąc wprost - współpracujemy tak długo, jak zadowolone są obie strony. Sama umowa podpisana zostaje od razu na czas nieokreślony z jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia. Możesz więc rozstać się z nami niemal natychmiast.

Zaufali nam:

Ustalmy jedno - dla nas każdy klient jest wyjątkowy. Serio. O każdego dbamy tak samo niezależnie czy jest to młoda kancelaria prawna, duży serwis treściowy z bogatą historią czy też sklep internetowy. Przez dwa lata działalności jako agencja SEO SEMURAI współpracowaliśmy z wieloma wspaniałymi firmami i osobami.

Z dumą chcielibyśmy zaprezentować Ci naszych najpopularniejszych klientów: