AUDYT/ANALIZA SEO

Optymalizacja strony to obecnie
51% sukcesu w Google.

pozostałe 49% to działania wykonane po za stroną.

Wykonamy audyt SEO dla Twojej strony!

Analizując strony internetowe zawsze staramy się mieć na uwadze przede wszystkim fakt, że nasze działania powinny przełożyć się na Twój realny zysk. Każda wykonana przez nas akcja, każde działanie, analiza czy audyt powinna przybliżać Cię do zrealizowania założonych przez Ciebie celów.

Audyty SEO wykonane przez nas to nie tylko listing błędów i problemów znalezionych na Twojej stronie. To także wyjaśnienie, dlaczego powinno działać się tak a nie inaczej oraz propozycje rozwiązania problemów z optymalizacją. Skupiamy się nie tylko na przygotowaniu strony zgodnie z wytycznymi Google dla Webmasterów. Bierzemy także pod uwagę SXO czyli odczucia użytkowników po przejściu z wyników wyszukiwania na Twoją stronę.

Chcielibyśmy aby Twoja witryna dostarczała użytkownikom wyczerpujących odpowiedzi i zachęcała ich do powrotu lub kontaktu z Tobą.

Jeżeli sobie tego zażyczysz będziemy w stanie nie tylko wykonać audyt czy analizę SEO ale także wprowadzić stosowne poprawki na Twojej stronie. Ważne jest to, że będziemy je wprowadzać tak długo aż faktycznie przyniosą one pożądany efekt!

Najlepiej czujemy się w serwisach treściowych które należy stale monitorować i optymalizować. Uwielbiamy pracować z redakcjami pomagając im Tworzyć najlepsze treści. Oczywiście – nasze doświadczenie pomoże nam dopracować pod kątem SEO każdą stronę internetową.

Jak pracujemy?

Wykonując audyt SEO, analizę czy optymalizację korzystamy tylko z najlepszych rozwiązań. Nie pozwalamy sobie na kompromisy. Wiemy, że od naszej pracy zależeć będzie Twój sukces. Dlatego też wykorzystujemy w naszej pracy takie narzędzia jak SEMSTORM, SENUTO, Clusteric, Majestic, ScreamingFrog oraz inne potrzebne w danej chwili narzędzia. Od nas otrzymasz konkretne informacje poparte dokładną analizą z płatnych narzędzi.

Staramy się dostarczać audyty w formie jasnej i czytelnej nawet dla osób mało zaawansowanych technologicznie. Nie spodziewaj się więc, skomplikowanych, niejasnych sformułowań. Elementy które należy przekazać programistom lub informatyką są odpowiednio oznaczone.

To My mamy znać się na SEO i wspierać Cię w tej materii. Twoja rola to wdrożenie zmian i generowanie większych zysków. To chyba uczciwy układ?

Koszt optymalizacji i audytu SEO?

Jednoznaczna wycena audytu SEO wraz z optymalizacją to trudna kwestia. Wiele zależy od tego jak dużo widoków na stronie posiadasz, jak wiele zmian należy wprowadzić oraz jak głęboko w kodzie strony należy wprowadzać zmiany.

Najlepiej jeżeli skontaktujesz się z nami. Będziemy w stanie przejrzeć Twoją stronę i przedstawić Ci stosowną propozycję cenową. Najczęściej jednak cena audytu SEO zaczyna się w okolicy 1000zł netto. Odezwij się do nas i dowiedz się co otrzymasz w tej cenie oraz czego możesz się spodziewać. Może okazać się, że zainwestowanie 1000zł w audyt SEO zwróci Ci się w przeciągu kilku tygodni!

Za audyt SEO lub optymalizację rozliczymy się najpewniej po wykonanej pracy. Być może będziemy chcieli jakiś procent zaliczki w poczet wykonywanych działań, jednak najpewniej większą część kwoty opłacisz dopiero po wykonaniu przez nas audytu. Dzięki temu, będziesz mieć pewność, że wykonane przez nas działania zostały wykonane w terminie i z zachowaniem odpowiedniej jakości.

Zaufali nam:

Ustalmy jedno - dla nas każdy klient jest wyjątkowy. Serio. O każdego dbamy tak samo niezależnie czy jest to młoda kancelaria prawna, duży serwis treściowy z bogatą historią czy też sklep internetowy. Przez dwa lata działalności jako agencja SEO SEMURAI współpracowaliśmy z wieloma wspaniałymi firmami i osobami.

Z dumą chcielibyśmy zaprezentować Ci naszych najpopularniejszych klientów: